OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
W Górznie zginął motocyklista

W Górznie zginął motocyklista

We wtorek w miejscowości Górzno zginął motocyklista. Ze wstępnych ustaleń wynika, że próbował on ominąć z prawej strony samochód, który skręcał. Jednoślad jednak uderzył w murek znajdujący się na poboczu. Mężczyzna zginął na miejscu.

+

Mieszkaniec Czermina najpierw zahaczył o mostek, a nastepnie jego ciało uderzyło w drzewo.

Źródło: ostrowska.tv

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Młodzi kolarze będą ścigać się blisko Ostrowa
90 komentarzy
kierowca
10 lat temu

też jeżdżę i samochodem i motocyklem od wielu lat i napiszę Wam że na pecha nie ma reguły .Ubolewam jednak nad brakiem edukacji w szkołach dotyczącej nauki o zagrożeniach i niebezpiecznych sytuacjach na drodze za kółkiem czy kierownicą szkoła próbuje wciskać uczniom wiele programów kompletnie nieprzydatnych w życiu jednak to co najważniejsze czyli bezpieczeństwo schodzi na dalszy plan szkoda ,,,uratowało by to zapewne setki jak nie tysiące młodych niedoświadczonych istnień ! Ogromna strata dla rodziny i znajomych z mojej strony wielkie szczere kondolencje kochani trzymajcie się . [*]

ona
10 lat temu

wyrazy współczucia dla rodziny 🙁 a tak przy okazji artykułu o motocyklistach… mnie to denerwuje ten koleś co jeździ ścigaczem raz Ledóchowskiego, Strzelecka, Grabowska na Pruślin i z powrotem. Gdzie jeszcze ulice to nie wiem, ale słychać go z daleka jak siedzę na balkonie. DEBIL DO KWADRATU – taka prędkość na takich ulicach co najmniej 180 było. Człowieku jak to czytasz to ZASTANÓW SIĘ trochę nad swoim zachowaniem….

polsilver
odpowiada  ona
10 lat temu

To jest

polsilver
odpowiada  ona
10 lat temu

To jest pasja, tego nie zrozumiesz a będziesz krytykować.

Bepe
odpowiada  polsilver
10 lat temu

Nie pasja tylko imbecyl

ala
odpowiada  ona
10 lat temu

Pruślińską też jeżdzi. Masakra brak słów. Spowalniacze zlikwidowali na tej ulicy to auta pędzą jak szalone. Motory również. Gdzie policja. Może by tak się ustawić na rogu Olchowej i zobaczyć co się wyprawia głównie wieczorem.

ona
odpowiada  ona
10 lat temu

rozumiem że tego minusa dostałam właśnie od PANA O KTÓRYM PISZĘ W KOMENTARZU… bo raczej wszyscy dawają PLUSA i są po mojej stronie i też zapewne byli świadkami takiej jazdy motorem…

Ania
10 lat temu

Masakra :(Kolejny motocyklista :((

Anonim
10 lat temu

Jakim prawem nie pobrano od niego narzadow do przeszczepu,wszak byla tak wysmienita OKAZJA!!!
Smutne bo ludzie latami czekaja na podroby,a tutaj niweczy sie taka OKAZJE!!!

Radek
odpowiada  Anonim
10 lat temu

Większość narządów po śmiertelnych wypadkach motocyklistów NIE NADAJE SIĘ do przeszczepu frajerze ! Używanie określenia „dawcy” przez ludzi, jest powtarzaniem nieprzemyślanych słów autora

n/n
10 lat temu

wyprzedzanie z prawej strony….rowerzyści nagminnie robią to samo a pozniej sa pretensje…..szkoda chlopaka cale zycie bylo przed nim…

ba ko
10 lat temu

W jakim wieku był 22 lat miał tak ? Masakra taki młody chłopak . Widocznie tak miało być :((

kajska
odpowiada  ba ko
10 lat temu

miał 28 [*]

ulm
10 lat temu

Kolejna niepotrzebna śmierć na własne życzenie! Selekcja naturalna trwa, jak to kiedyś napisał tu ktoś mądry. Wypada tylko się cieszyć że nikt przy okazji nie ucierpiał!

będzie nam Ciebie brakowało :(
10 lat temu

Smigaj po niebieskich Kochanie! 🙁 LwG Tomuś! 🙁 🙁 [*]

anty
odpowiada  będzie nam Ciebie brakowało :(
10 lat temu

Co to znaczy LwG? Leć w gówno?

olk
10 lat temu

Czy warto ryzykować życiem ?`ile bólu dla rodziny ….

erni
10 lat temu

Tomasz S młody spokojny chłopak mieszkaniec Czermina:(

90
0
Napisz co o tym sądziszx
×