OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
W Górznie zginął motocyklista

W Górznie zginął motocyklista

We wtorek w miejscowości Górzno zginął motocyklista. Ze wstępnych ustaleń wynika, że próbował on ominąć z prawej strony samochód, który skręcał. Jednoślad jednak uderzył w murek znajdujący się na poboczu. Mężczyzna zginął na miejscu.

+

Mieszkaniec Czermina najpierw zahaczył o mostek, a nastepnie jego ciało uderzyło w drzewo.

Źródło: ostrowska.tv

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Ukrainka nie zauważyła znaku STOP. W aucie było małe dziecko (ZDJĘCIA)
90 komentarzy
Teodor
10 lat temu

Oczywiśćie, jechał przepisową 90ka. Oczywiscie. To taka moda panująca nie tylko wsród motocyklistów, że auto które skreca w lewo, omija sie prawą strona wjezdzając na pobocze? Najwiecej tego widać na skrzyzowaniach w mieście. Wiwat drzewo !!

...
10 lat temu

Kto pierwszy napisze, że go znał .. i zawsze jeździł przepisowo… bezpiecznie… i był doświadczonym motocyklistą?

falą
10 lat temu

Z czermina podobno . Masakra składam wyrazy współczucia dla rodziny młodego chłopaka także współczuję koledze który przed nim jechał jest to wielkatragedia łezka w oku się kręci. Uważajcie jak jeździć życie jest zbyt krótkie nie marnuj jego !!!

E
10 lat temu

Masakra :/ młody chłopak . To że sezon się zaczął to proszę wszystkich o rozwagę tragedia .

lok
10 lat temu

Z czermina podobno . Masakra składam wyrazy współczucia dla rodziny młodego chłopaka także współczuję koledze który przed nim jechał jest to wielkatragedia łezka w oku się kręci. Uważajcie jak jeździć życie jest zbyt krótkie nie marnuj jego !!!

ciekawy
10 lat temu

n o własnie kto to byl?

Xxx
10 lat temu

Nie wierzę [*] 🙁

max
odpowiada  Xxx
10 lat temu

a co? codziennie ktoś umiera. jeden ze starości, inny z powodu choroby, jeszcze inny z powodu braku rozumu i z racji posiadania sprzętu przerastającego jego wyobraźnię i możliwości fizyczne. tak jak w tym przypadku.

Dw
10 lat temu

Kto to? 🙁

Fix
10 lat temu

…lataj po niebieskich…..LWG..

Czarny PePE
10 lat temu

wiadomo kto to byl ? [*]

...
odpowiada  Czarny PePE
10 lat temu

Niektóre osoby wiedzą 🙁

czerwony pepe
odpowiada  Czarny PePE
10 lat temu

Debil na motocyklu.

Xxxxx
odpowiada  czerwony pepe
10 lat temu

Sam jesteś debil!nie znasz to nie osadzaj!

Xxxxx
odpowiada  czerwony pepe
10 lat temu

Sam jesteś debil!nie znasz to nie osadzaj!zastanów się co piszesz!kredycie!

Ripo
odpowiada  czerwony pepe
10 lat temu

Powinieneś się ch.ju wstydzić tak napisać…

....
odpowiada  czerwony pepe
10 lat temu

nie osądzaj bo kiedyś sam zostaniesz osądzony…nie nazywaj nikogo swoim imieniem….

erni
odpowiada  Czarny PePE
10 lat temu

Tomasz Słowiński mieszkaniec Czermina 🙁

1 2 3 6
90
0
Napisz co o tym sądziszx
×