OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Konflikt w ostrowskim żużlu trwa. Niemoralne działanie Wodniczaka?

Jak udało nam się ustalić, były prezes ostrowskiego klubu zażądał od działaczy TŻ Ostrovia pieniędzy za polewaczkę i nawiezienie materiału na tor w 2015 roku. Zarząd na czele z Radosławem Strzelczykiem jest tym oburzony.

+

Nieoficjalnie wiemy, że w przypadku wspomnianej polewaczki Mirosław Wodniczak oczekuje kwoty około 20 tysięcy złotych. Zarząd TŻ Ostrovia płacić jednak nie zamierza i bardzo negatywnie ocenia postawę byłego działacza, który nie rozliczył po sezonie 2015 swojego klubu i nie zostawił żadnych dokumentów związanych z jego działalnością.

– Były prezes Wodniczak z punktu moralnego, jako ten reprezentujący zadłużony stary klub, powinien przekazać tego typu rzeczy nowemu klubowi, który zaczął działać i chce się rozwijać – komentuje całą sprawę prezes TŻ Ostrovia Radosław Strzelczyk.

Działania Mirosława Wodniczaka budzą duży niesmak wśród ludzi zarządzających nowym klubem, którzy robią wszystko, żeby odbudować dobry klimat wokół ostrowskiego żużla. Ostatnio z powodzeniem zorganizowali Memoriał Rifa Saitgariejewa, który zakończył się pełnym sukcesem finansowym i organizacyjnym. W planach mają kolejne ciekawe imprezy. Takie sytuacje jak ta z byłym prezesem nie sprzyjają jednak pracy nad ich organizacją i rozmowom z potencjalnymi sponsorami.

39 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Henryk.
4 lat temu

Kto temu wszystkiemu jest winien? władze Ostrowa.oni powinni go rozliczyć,albo prokorator..A moze si,e znimi dzielił,też tak można rozumieć,na brak reakcji ze strony wladz.

teodor
4 lat temu

Dac mu tą polewaczke .Jeszcze napełnić ją olejem by sobie do głowy wlewał 🙂

Obywatel piszczyk
4 lat temu

Panie Wodniczak. Zdaje sie, że jest pan w Ostrowie krótko pisząc, Persona non grata.

y
4 lat temu

Wodniczak – najpierw ty oddaj zaległą kasę zawodnikom i innym wierzycielom

Marc
4 lat temu

Dziwi mnie , że ten człowiek jest jeszcze na wolności . Polska to dziki kraj !!!!!!!!

kingus
4 lat temu

Wodniczak chłopie wstydu oszczędż sobie i swojej rodzinie nagłabałeś wiadrami zrujnowałeś klub i dume kibiców wstydu narobiłeś na całą Polske i jeszcze skomlesz i masz pretensje ,ludzie już plują na ciebie ,WSTYD

czerwony pepe
odpowiada  killer
4 lat temu

Chciał byś, paskudzie jeden!

czerwony pepe
odpowiada  urzędnik
4 lat temu

Pani Prezydęt! Mam dwa rowery w rodzinie! Chcę dopłaty!!!

czerwony pepe
odpowiada  ktoś
4 lat temu

Budują cegielnie.

czerwony pepe
odpowiada  Robert
4 lat temu

Ty sie burku nie oburzaj, tylko ładnie i grzecznie odpowiedz, jesli wiesz.

39
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x