Butelką zaatakowali by wziąć reklamówkę

Udostępnij
Tweet

W dniu 24 maja 2016 r. Prokuratura Rejonowa w Kaliszu skierowała do Sądu Okręgowego w Kaliszu akt oskarżenia przeciwko sprawcom rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do którego doszło 16 marca 2016 r.w Kaliszu.

+

19-letnią mieszkankę Nowych Skalmierzyc oraz 22-letniego kaliszanina oskarżono o dokonanie wspólnie i w porozumieniu rozboju na mieszkańcu Kalisza podczas którego użyli oni niebezpiecznego narzędzia w postaci butelki, by zabrać w celu przywłaszczenia reklamówkę z zawartością pieniędzy i różnych przedmiotów ogólnej wartości 500 zł.

Uderzenia butelką spowodowały u pokrzywdzonego rany tłuczone, które naruszyły czynności narządów jego ciała na okres poniżej dni 7.

Obojgu sprawcom przedstawiono zarzut popełnienia czynu z art.280 § 2 k. k  za który przewidziana jest kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Oskarżony mieszkaniec Kalisza był w przeszłości karany.

W toku śledztwa, wobec obojga oskarżonych, Sąd Rejonowy zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania .

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Spłonął kurnik (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xy
7 lat temu

J…ć,karać nie wyróżniać!!!!

Ostrów
7 lat temu

Nareszcie coś innego niż dozur i zawiasy

Lech
7 lat temu

Butelka była pusta a pić się chciało…
No to teraz sprawiedliwości stanie się zadość. Wsadzą bezwarunkowo.
Pan, pani i wy zapłacicie swoimi podatkami za ich odsiadkę, oczywiście z pełnym poszanowaniem przysługujących im przywilejów.

jurgen
7 lat temu

marta ???

marta
odpowiada  jurgen
7 lat temu

czego chcesz?

jurgen
odpowiada  marta
7 lat temu

zrobiłas to

6
0
Napisz co o tym sądziszx