53-latek z amfetaminą. Dilował?

Kryminalni z Ostrowa Wlkp. zatrzymali 53-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, który posiadał przy sobie ponad 8 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, za co grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

+

Policjanci Wydziału Kryminalnego prowadzą ciągłą walkę z przestępczością narkotykową. Jednym z ich zadań jest niedopuszczenie do obrotu nielegalnymi substancjami.

14 maja, podczas patrolu jednego z parków osiedlowych, ostrowscy kryminalni dokonali legitymowania jednego z przebywających tam mężczyzn. Podczas rozmowy z policjantami, mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany.

Okazało się, że legitymowany mężczyzna to 53-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Podczas dalszej kontroli policjanci ujawnili u niego woreczek foliowy oraz zawiniątko z folii aluminiowej, w których znajdowała się biała, sypka substancja. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że znaleziona przy mężczyźnie substancja to amfetamina.

Łącznie, kryminalni zabezpieczyli ponad 8 gramów tego narkotyku. 53-latek usłyszał już zarzut posiadania nielegalnej substancji, za co grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Adam
6 lat temu

W tym wieku ciężko jest znaleźć pracę w Ostrowie, więc facet wziął się za tę dostępną. Teraz nie będzie już musiał walczyć o byt, bo mu je zapewni państwo dając darmowy dach nad głową, wikt i opierunek.

więźień
odpowiada  Adam
6 lat temu

byt na takim poziomie o którym w swoim co dziennym patriotycznym życiu mógł tylko pomarzyć – zero pracy , jedzenie ,ubranie,spanie,darmowa opieka lekarska, brak rachunków do zapłacenia czego chcieć więcej w sytuacji kiedy nie ma na chleb .

Frankowicz
odpowiada  więźień
6 lat temu

Facet ma i tak dużo szczęścia, a mógł założyć rodzinę i za namową Petru wziąć kredyt na mieszkanie we frankach szwajcarskich. Dziś pewnie rozważałby samobójstwo, a tak to ma przynajmniej czyste sumienie i żyje.

3
0
Napisz co o tym sądziszx