Wypadek 3 aut w Antoninie

W piątek około 13:00 doszło do wypadku trzech aut. Przed wiaduktem tworzył się korek. Kierowca VW Golfa nie zauważył stojącego Citroena Xsara. Uderzył w jego tył. Citroen popchnięty uderzył w Mercedesa. Jedną osobę zabrano do szpitala.

+

CZYTAJ  Złodziejaszek poszukiwany

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Adam
6 lat temu

ledwo słoneczko poświeciło a już stado kierowców zbaraniało. Efekt to znaczne przekroczenia prędkości czy wyprzedzenia na łuku i podwójnej ciągłej. O wypadek zatem nietrudno. A tak w ogóle policja częściej powinna brać do wyrywkowych kontroli kierowców aut grupy VAG bo fakt że powodują oni statystycznie najwięcej wypadków i kolizji nie wynika wyłącznie z ogromnej liczby tych samochodów na drogach – bywa że stan techniczny je dyskwalifikuje ale jako że często podróżują nimi mieszkańcy wsi zdarzają się kierowcy bez uprawnień (w tym nastoletni synowie właścicieli) i na podwójnym gazie (podobnie jak w traktorach podczas żniw i nie tylko)

qwerty
odpowiada  Adam
6 lat temu

Taka ciekawostka chociaż nie do końca obiektywna gdyż sprzed kilku lat i z jednego województwa:
http://prentki-blog.pl/czy-samochody-bmw-powoduja-najwiecej-wypadkow/
Biorąc pod uwagę że w Polsce samochodów marki VW jet najwięcej nie ma co się dziwić…

Błażej
odpowiada  Adam
6 lat temu

Co to znaczy VAG?

Ostrów
6 lat temu

Nie dość że ruch odbywa się w tempie motorowetzysty (45km/h bo średnia prędkość więcej nie wyniesie) to jeszcze nasi „najmondrzejżsi” kierowcy potrafią w takich przypadkach kolizję spowodować. Przyczyną było zaśnięcie mózgu spowodowane nudną monotoniczną jazdą i nie ma się co dziwić że ludzie w takich warunkach (mała prędkość, jazda w ciągu samochodów) wyłączają myślenie. A wszystko przez najsłabsze ogniwo ustalające żółwią prędkość stada. Nie oszukujmy się ale korki były by znacznie mniejsze, nawet trudno sobie wyobrazić jak znacznie mniejsze gdyby ludzie potrafili jeździć ale żeby ludzie potrafili jeździć to najpierw muszą być do jazdy solidnie przygotowani na kursie prawa jazdy nie tylko takim jak to wygląda teraz ale dodatkowo obowiązkowo w specjalnych ośrodkach tylko wtedy prawo jazdy nie będzie kosztowało 1500 zł tylko 4000zł. No i co z tego, czy każdy musi mieć prawo jazdy?

derek
odpowiada  Ostrów
6 lat temu

Pieprzysz jak posrany po kolana osioł!

...
odpowiada  derek
6 lat temu

spojrz jaki z ciebie czubek. Masz 14 łapek w dół. Czubek niesamowity.

6
0
Napisz co o tym sądziszx