Raszków: 4 poszkodowanych – auto uderzyło w słup

W niedzielę tuż po 22:00 samochód marki Rover na łuku drogi wpadł w poślizg i uderzył w słup. Samochodem podróżowały 4 osoby. Strażacy musieli wydobyć jedną z osób, która była zakleszczona. Dwie osoby wyszły o własnych siłach, a dwie zostały hospitalizowane. Do zdarzenia doszło na ul. Koźmińskiej w Raszkowie.

+

POLECANE NEWSY
11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wera
6 lat temu

Nie wypowiadajcie się na temat o którym nie macie zielonego pojecia.

Zoska
6 lat temu

Oczywiście jak zawsze przy takim wypadku wszyscy wszech siedzący tylko dziś oni jutro my widocznie Bóg chciał aby żyli .Jeśli lecieli to teraz życie i pokory nauczy.

Raszkowianin
6 lat temu

Napiszę tyle – w tym miejscu mamy już teren zabudowany. Było po godz. 22 wiec prędkość dozwolona to 60 km/h. Gwarantuje wszystkim że przy takiej prędkości nie stało by się to co się stało. Znowu prędkość, brawura i młodzieńcze roztargnienie. Chłopcy po prostu „nisko lecieli” a towarzystwo kierowcy nieźle podchmielone na pewno nie ułatwiiało mo prowadzenia samochodu. Tyle w temacie.

Ja
6 lat temu

Jak tam przyjechałem to dymiło się spod maski, z kolegami baliśmy się podejść bo myśleliśmy, że nikt nie przeżył. I nie wpadli w poślizg tylko wyskoczyli w powietrzu przy nie małej prękości. Pasażera wyciągalismy przez przednią szybę kierowcy nie daliśmy rady wyciągnąć, ponieważ miał zablokowane nogi drzwiami wszyscy byli przytomni, aż dziwne przy takim uderzeniu. Śpieszyło im się na dyskoteke, no niestety nie dojechali. Pozdrawiam i życzę zdrowia 😉

Zoska
6 lat temu

Ludzie dziękujemy Bogu że zyja młodzież. Wszystkich to może spotkać kto ma prawko troszkę pokory i refleksji .

.

Dawid
6 lat temu

Ważne że każdy żyję

Mackpl
6 lat temu

Jechali Rołwerem mieli haluny

jelen
6 lat temu

ale urwał

Kuba
6 lat temu

Wygrali 2 życie

Heniek
6 lat temu

Wcale się nie dziwie jak się jedzie od Krotoszyna w nocy tą drogą to w pewnym momencie jest wrażenie jak by się droga skończyła .

młody
odpowiada  Heniek
6 lat temu

to jak na końcu drogi zobaczysz mur to w niego walisz ciekawe myślenie

11
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x