Znaleziono zwłoki 44-latka, który napadł na kuratorkę

Udostępnij
Tweet

Około północy odkryto zwłoki 44-letniego mężczyzny, który we wtorek napadł na kuratorkę. Ciało mężczyzny znaleźli myśliwi w kompleksie leśnym koło Możdżanowa. Śledczy wykluczyli udział osób trzecich. Wiele wskazuje na to, że stres związany z ciągłym ukrywaniem się, nocne przymrozki, brak prowiantu doprowadził do załamania psychicznego sprawcy napadu, co skończyło się targnięciem na życie.

+

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Kto winien: BMW czy C*ganka?
Subskrybuj
Powiadom o

60 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jerzy
5 lat temu

Szkoda chłopa a jej to w ogóle nie ma co żalowac

współczująca bardzo
8 lat temu

Ludzie skończcie juz to chamstwo . Kobieta przeżyła horror , a Wy śmiecie Ją jeszcze obrażać, oskarżać . Katolicy zapewne ?! Serc nie macie tylko kamień w miejscu serca. Żal , że człowiek nie żyje, oczywiście , że żal, ale żaden z Was nie chciałby być ma miejscu tej pani .Ten pan, gdyby żył zapłaciłby za swój czyn, wybrał śmierć , może zrozumiał choć późno, bo zrobił i na pewno nie umiałby z tym żyć, wiec wolał umrzeć. Żal dzieci , żony i całej jego rodziny , bo muszą z tym żyć. Ta pani mad męża , dzieci , rodziców , to straszne dla Nich , żal nie do ogarnięcia

Jadzia
odpowiada  współczująca bardzo
8 lat temu

Ja też czytam i nie wieże, nie dość że ją pobił, groził, przetrzymywał i niewiadomo co robił to jeszcze ona jest temu wszystkiemu winna, nawet jeśli była wredna, to nikogo nie upoważnia to takiego traktowania, ludzie ogarniacie się nagle okazuje się że pan B to taki idealny człowiek, to dlaczego siedział w więzieniu, dlaczego chcieli mu odebrać dzieci, dlaczego miał kuratora? no chyba jednak taki ideał z niego nie był, a wy za chwilę z niego tu świętego zrobicie. Miał swój czas aby się poprawić nie wykorzystał go , kurator nie jest winny temu że człowiek sam niszczy siebie i swoją rodzinę, mógł żyć tak jak trzeba a nikt dzieci nie musiał by zabierać, człowiek jest sam kowalem swojego losu.

wredna jagodzianka
8 lat temu

Pani Hania jest dobrym kuratorem, odpowiednio wykonującym swoją pracę, z którą można bardzo sympatycznie porozmawiać. Obrażanie jej w tej sytuacji jest żenadą…

AAA
8 lat temu

ta pani kurator jest strasznie wredna!!!!!! za to jak odzywa się do swoich podopiecznych powinna wylecieć z pracy !!!!! proponuję jej szewostwu rozmowe z każdym podopiecznym i wyciągnięcie wniosków jak ona traktuje ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szkoda człowiek a i jego rodziny ………….. nie mósiał zginąć ……………… problem mógł zostać rozwiązany po ludzku !!!!!

mia
odpowiada  AAA
8 lat temu

Osobo AAA mógłbyś/abyś zwracać uwagę na błędy gramatyczno-ortograficzne????????????? i rozwiń zdania ponieważ ciężko wyłapać sens Twojej wypowiedzi.

AAA
odpowiada  mia
8 lat temu

jak nie rozumiesz to nie czytaj !

Arek
8 lat temu

O tej Pani Hani to juz wiele slychac bylo wczesniej, ogolnie to jej miejsce jest przy trasie w Antoninie tylko tam tez by pewnie od Dziewczyn po Pysku dostala. Pozdrawiam.

NIKT I KTOŚ
8 lat temu

CIEKAWE CO TEN CZŁOWIEK JESZCZE ZROBIŁ ? ŻE AŻ HELIKOPTERY I QUADY I DZIESIĄTKI POLICJANTÓW NAGONKĘ NA NIEGO ZROBIŁY !!!

nikita
8 lat temu

Ludzie ogarnijcie się prześledźcie wszystkie opisy TEGO ZDARZENIA [ prasa internet ] i każdy opis zdarzenia jest inny A TO PANI KURATOR WESZŁA DO DOMU NIE ŻYJĄCEGO A TO NA DRODZE JĄ ZAATAKOWAŁ ATO W SAMOCHODZIE. Jest wiele nie jasności już NIKT po za PANIĄ KURATOR PRAWDY NIE POWIE. SPEKULACJI CO DO TEGO CAŁEGO ZAJŚCIA JEST WIELE. A TAK NAPRAWDĘ TO GDY BY TO BYŁA NAWET 2 LETNIA DZIEWCZYNKA TO BYŁY BY PORUSZONE HELIKOPTERY QUADY I KILKU DZIESIĘCIU POLICJANTÓW. NAJWIDOCZNIEJ PANI KURATOR TO BARDZO WYSOKA PARTIA NA NASZYM TERENIE. NIE OSZUKUJMY SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ela
8 lat temu

jakby chciał się powiesić to zrobiłby to odrazu !!!!!!!!za tym wszystkim stoją jej ludzie !!!!!!

Ostrowianin
odpowiada  ela
8 lat temu

Do Ela może jeszcze MOSAD CIA KGB ISIS za tym stało .Idź się lecz kobieto na nogi bo na głowę już nie da rady ?

60
0
Napisz co o tym sądziszx