Podziękowano sportowcom za 2015 r.

Wczoraj prezydent miasta spotkała się w Forum Synagoga z ostrowskimi sportowcami, trenerami i działaczami sportowymi, by podziękować im za kolejny rok wspaniałych sukcesów, które promują Ostrów Wielkopolski w całym kraju, a także na arenach międzynarodowych. Ostrowskie środowisko sportowe jest bardzo liczne i różnorodne. Nagrody i wyróżnienia wręczone zostały kilkudziesięciu sportowcom i drużynom, reprezentującym kilkanaście dyscyplin sportu.

+

Rok 2015 był dla ostrowskiego sportu bardzo łaskawy. Podczas wczorajszego spotkania ostrowska Synagoga gościła mistrzów świata i mistrzów Europy, a także medalistów mistrzostw Polski. To powód do dumy dla prezydenta miasta.

Jestem bardzo wdzięczna całemu ostrowskiemu środowisku sportowemu za zaangażowanie – zawodnikom za godziny spędzone na treningach, trenerom za cierpliwość i za sposoby na wykrzesanie u swoich podopiecznych umiejętności, z których sami niekiedy nie zdają sobie sprawy oraz działaczom za ich codzienną, żmudną pracę, która pozwala na to, by szkolenie młodzieży było coraz lepsze, a o ostrowskich klubach było coraz głośniej. Ostrów może być z dumny – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2016/03/sportowcy-um.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2016/03/sportowcy.jpg”]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Biegi patriotyczne na Piaskach - ZDJĘCIA
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
?
7 lat temu

Ewa Rosiak…Piekna kobieta.

mrożonka
7 lat temu

Oprócz tych sportowców i ekipy zdjęciowo-pr-owskiej pani prezydent to jeszcze kogoś to interesowało? Boję sie otworzyć lodówki, żeby mi nie wyskoczyła.

2
0
Napisz co o tym sądziszx