OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Piłsudskiego w końcu bez dziur

Zakończyły się prace remontowe na ul. Piłsudskiego. Na odcinku od ul. Wysockiej do ul. Komuny Paryskiej wykonana została nowa nawierzchnia oraz ścieżka rowerowa. Inwestycja była planowana już wcześniej, jednak jej realizację przesunięto ze względu na remont skrzyżowania na ul. Wysockiej.

+

Nowopowstała ścieżka rowerowa na ul. Piłsudskiego połączy ścieżkę rowerową wykonaną przy ul. Wysockiej ze ścieżką biegnącą ul. Piłsudskiego wzdłuż Stadionu Miejskiego.

– W Ostrowie Wielkopolskim mamy dużo ścieżek rowerowych, jednak często jest tak, że brakuje niewielkich odcinków łączących te ścieżki, które pozwalałyby rowerzystom płynnie poruszać się po mieście – mówi prezydent Beata Klimek. – Chcemy wszystkie takie miejsca w mieście zinwentaryzować i sukcesywnie uzupełniać braki, aby nasze miasto stało się jeszcze bardziej przyjazne dla cyklistów.

Na odcinku ul. Piłsudskiego od ul. Komuny Parskiej do nowego skrzyżowania na ul. Wysockiej położona została również nowa nawierzchnia. Realizowana przez powiat ostrowski w ubiegłym roku przebudowa ulicy Wysockiej została dofinansowania przez miasto kwotą ponad 300 tysięcy złotych.

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
drogi
5 lat temu

weźcie się za ul. Reymonta !!

fanroweru
odpowiada  sciezki
5 lat temu

Dzisiaj jadę rowerem w Wysocku i na zakręcie i podwójnej ciągłej wyprzedza mnie fan zielonej kury i do tego używa klaksonu, po co? Jak nazwać jegomościa? Przy ulicy strzeleckiej spaceruje pani z dzieckiem po ścieżce rowerowej, chodnik pusty. Sprawiedliwie rozliczajmy wszystkich użytkowników ruchu.

Michał
5 lat temu

Super Ale gdy otworzą skrzyżowanie ulic Al. Słowackiego / Bracka i będzie działać sygnalizacja świetlna niech sie wezmą za Limanowskiego całkiem niedawno naprawiana ulica a teraz dziura na dziurze spartaczona robota! jedzie się fatalnie współczuje temu kto jezdzi tam codziennie zawieszenie w aucie wytrzaskane Pozdrawiam

fanroweru
odpowiada  sciezki
5 lat temu

Proszę nie obrażać słabszych.

sciezki
5 lat temu

Ja wszystkich rozumiem.Jeżdże autem ,rowerem ,chodze z pieskiem i bez na spacery.Lubie przepuszczać ludzi na pasach jadąc autem,jadąc rowerem korzystam ze ścieżki rowerowej jeżeli jest,a jak IDE z pieskiem sprzatam po psilku. Ale jak widzę,ze jest ścieżka rowerowa i baran jedzie ulica i zatoce mu uwagę to obraza majestatu.

Ostrów
odpowiada  rr
5 lat temu

Lepiej zbudować autostradę bo rowerzyści i tak jeżdżą głównie po chodnikach

Ostrów
odpowiada  Yenek
5 lat temu

Niech sobie jest, aż tak nie przeszkadza żeby trzeba było zaorać

Yenek
5 lat temu

A kiedy przyjdzie czas na ulicę Wiklinową?

rr
5 lat temu

chcemy wiezej sciezek rowerowych !!!

Ostrów
odpowiada  do redakcji ostrów 24 tv
5 lat temu

Chyba co się adresy pomyliły

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x