OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

W czasie piłkarskiego meczu okradł i wygrał

28 stycznia, w Ostrowie Wielkopolskim, podczas treningu jednej z powiatowych drużyn piłkarskich doszło do nietypowej kradzieży. 22-letni mężczyzna ukradł kupon zakładów bukmacherskich należący do jego kolegi, a następnie wypłacił na jego podstawie niemal 900 złotych. Mężczyźnie za popełnione czyny grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

+

28 stycznia, w Ostrowie Wielkopolskim, podczas treningu jednej z powiatowych drużyn piłkarskich doszło do kradzieży kuponu bukmacherskiego. Policjanci ustalili, że tego dnia 22-letni mężczyzna w szatni na terenie sali gimnastycznej wyjął z cudzego portfela kupon z zakładami piłkarskimi. Następnie kupon ten zrealizował w jednym z Zakładów Bukmacherskich w Kaliszu, za który otrzymał niemal 900 złotych.

Ustalony i zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego mężczyzna, tłumaczył, że kradnąc kupon, wiedział do kogo on należy i, że prawie wszystkie obstawione na nim mecze są „trafione”.

Nieuczciwy kolega usłyszał zarzuty. 22-latek odpowie teraz przed sądem. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kefir
4 lat temu

POKOLENIE JPII

Pokolenie
odpowiada  kolejne pokolenie
4 lat temu

Ale wniosek hehe ja znam starsze pokolenie 40-50 + i to są najwięksi złodzieje w tym kraju siedzą w takim okrągłym budynku na wiejskiej Warszawie

kolejne pokolenie
4 lat temu

22 lata kolejne pokolenie złodziei dużo się w tym kraju nie zmienia na przestrzeni lat

3
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x