Przewoził ludzi na pace

Wczoraj, 11 lutego policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy zatrzymali do kontroli samochód dostawczy marki Renault Trafic, którego kierowcą był 47-letni mężczyzna. Kierowca w części ładunkowej auta przewoził 4 pasażerów. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

+

W godzinach porannych funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali do kontroli drogowej, samochód marki Renault Trafic. Bus został zatrzymany w Nowych Skalmierzycach. Funkcjonariusze postanowili skontrolować auto i sprawdzić, co znajduje się w przestrzeni ładunkowej pojazdu. Okazało się, że w samochodzie dostawczym znajdują się 4 osoby. Oprócz 47-letniego kierującego i dwóch pasażerów siedzących w kabinie pojazdu, aż 4 dodatkowe osoby jechały w przestrzeni ładunkowej niezgodnie z przepisami. Pasażerami siedzącymi na podłodze w skrzyni ładunkowej auta byli mężczyźni z powiatu ostrowskiego w wieku od 30-46 lat.

Samochód nie posiadał żadnego wyposażenia pozwalającego bezpiecznie przewozić taką liczę osób. Nie trudno sobie wyobrazić, co mogłoby się stać w przypadku nagłego hamowania czy zderzenia z innym pojazdem.

47-letniemu mężczyźnie z powiatu ostrowskiego, który prowadził renault zatrzymano prawo jazdy. O dalszym losie kierującego zadecyduje Sąd. Kierowcy którzy w podobny sposób łamią prawo będą spotykać się ze stanowczą reakcją policjantów.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Renifer
8 lat temu

A co miał ich przewozić na sankach za busem jak śniegu nie ma?

janusz
8 lat temu

a gdzie jest praca w Gałązkach Wielkich

michal
8 lat temu

na pace

Grzegorz
8 lat temu

Za małe kary dla tego rodzaju wykroczenia.

Krzysztof
8 lat temu

Niech ktoś zainteresuje się jak są przewożeni do Pracy w Gałązkach Wiekich

5
0
Napisz co o tym sądziszx