Wypadkowa seria

Czwartek rozpoczął się od zderzenia osobówki ze śmieciarką. O godzinie 8:05 kierowca Forda Focusa wyjechał z ulicy Przymiejskiej w Ostrowie Wlkp. i zderzył się ze śmieciarką marki MAN jadącą ulicą Bema. Samochód ciężarowy zatrzymał się po kilkudziesięciu metrach przy wjeździe do sklepu z zabawkami. Jego kierowcy 48-letniemu mężczyźnie nic się nie stało. Natomiast dwie osoby z Forda zostały zabrane do szpitala. 37-latkowi z osobówki zatrzymano prawo jazdy. Osoby podróżujące Fordem odniosły obrażenia poniżej 7 dni.

 +

Wieczorem w Przygodzicach koło szkoły doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Około godz. 22:00 dyżurny ostrowskiej policji otrzymał zgłoszenie o leżącym na poboczu człowieku, który najprawdopodobniej nie żyje. Gdy patrol przyjechał na miejsce, okazało się że musiał zostać potrącony. Problem w tym, że kierowca samochodu uczestniczący w wypadku się nie zatrzymał. Nie można wykluczyć, że był to kierowca ciężarówki, który mógł nie być świadomy potrącenia. Ofiarą okazał się 58-letni mieszkaniec gminy Przygodzice.

Chwilę wcześniej doszło do potrącenia pieszej na ulicy Raszkowskiej w Ostrowie Wlkp. Z tego zdarzenia również oddalił się sprawca. Kobieta odniosła obrażenia twarzy powyżej 7 dni.

W piątek rano na ulicy Topolowej w Ostrowie Wlkp. 48-letni mężczyzna z Iveco doprowadził do zderzenia z Peugeotem kierowanym przez 52-latka. Iveco uderzyło tylnym lewym bokiem w Peugeota. Kierowcy byli trzeźwi i nie odnieśli poważnych obrażeń.

peugeot-topolowa

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zwierzęta już nie żyły. Zostały zagłodzone?
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkanka
8 lat temu

Do GG jestem mieszkanka Przygodzic czesto widze Policje na tym parkingu ale to nie jest Policja z Przygodzic bardzo czesto jest to Ostrów!!!

Monika
8 lat temu

Dziwne , że obrażenia określa się ilością dni. :/

Grzegorz
odpowiada  Monika
8 lat temu

Określenie powyżej 7 dni oznacza inną procedurę prowadzenia tej sprawy.

GG
8 lat temu

W Przygodzicach na przejściu dla pieszych kolo szkoły podstawowej kierowcy jadący z
Ostrowa często nawet się nie zatrzymują widząc czerwone światło . Uważam że jest to niebezpieczne miejsce a policja z Przygodzic powinna bardziej przyjrzeć się temu miejscu po zmroku a nie czaic się po różnych kątach i zatrzymując rowerzystów i ludzi udających się np na cmentarz . Kozacy z Przygodzic siedzą w tym swoim radiowozie korzystając z parkingu kościelnego i łapią kogo popadnie . Zajmijcie się bezpieczeństwem pieszych także panowie ! Bo później dochodzi do takich zdarzeń jak to .

Ostrów
odpowiada  GG
8 lat temu

Udowodnij. Nagraj film i prześlij Panu Markowi a nie takie gadanie bez pokrycia

GG
odpowiada  Ostrów
8 lat temu

Pan Marek wybiera i tak filmy które jemu pasują . Nie lubię gościa osobiście . Zapraszam do Przygodzic po zmroku to się sam przekonasz bardzo szybko . Panie mądralo

Ostrów
odpowiada  GG
8 lat temu

A przesłałeś materiał Panu Markowi? Jeśli nie przesłałeś to nie mów że nie upublicznił

gg
odpowiada  Ostrów
8 lat temu

A upublicznia niewygodne dla niego komentarze internautów?? Nie . Więc nie mów , że jest ok z nim

gg
odpowiada  Ostrów
8 lat temu

Przesłałem i jakoś nikt się tym nie zainteresował.

9
0
Napisz co o tym sądziszx