Drastyczna śmierć w Sośniach. NOWE FAKTY!

W środę o 21:30 ostrowska policja została powiadomiona o znalezieniu zwłok w jednym z mieszkań w Sośniach. Na miejscu okazało się, że znajduje się ciało 65-letniej kobiety, która od pasa w górę miała być spalona.

+

Od mieszkańców udało się nam dowiedzieć, że feralnego wieczora miało odbywać się spotkanie towarzyskie, w czasie którego nie wylewano za kołnierz. Potwierdzeniem tej tezy może być około 20 butelek po wódce znajdujące się w śmietniku gospodarstwa, w którym dokonano tego makabrycznego odkrycia.

Prokuratura zatrzymała tymczasowo męża ofiary. Według siostry zmarłej, to on miał udzielać żonie pierwszej pomocy. Po krótkim czasie do domu rodziców przybył ich syn. Na piątek zaplanowana jest sekcja zwłok, która ma potwierdzić lub wykluczyć udział osób trzecich. Inny z mieszkańców powiedział nam, że kobieta paliła papierosy, co też mogło przyczynić się do powstania pożaru.

Wraz z kobietą mieszkał niepełnosprawny brat, którym zaopiekowała się siostra zmarłej.

wodka

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Skradli elektroodpady, ale nagrał ich monitoring
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
iwo
8 lat temu

nachlane debile a pużniej afera z takimi

x
odpowiada  iwo
8 lat temu

Życzę ci żeby ciebie spotkała taka tragedia. Chociaż twoja edukacja jest już tragedią. Weź słownik do ręki a nie tracisz czas na artykuły pisane na takim samym żałosnym poziomie jak twoja ortografia.

tamten
8 lat temu

Tam ciągle były libacje

Gosc
8 lat temu

Z tym alkoholem to autor chyba przyfantazjowal

Gosc
odpowiada  Gosc
8 lat temu

20 but.?! No dobrze że nie napisał 200.. Już bez przesądy!

5
0
Napisz co o tym sądziszx