OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Na bogato. 100 gram marihuany

Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 32-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Działania policjantów pionu kryminalnego ostrowskiej Policji doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który posiadał przy sobie marihuanę. W sumie kryminalni zabezpieczyli ponad 100 gramów tego narkotyku. Ostrowianinowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

+

Kolejny sukces ostrowskich kryminalnych w zwalczaniu przestępczości narkotykowej. Tym razem ich działania pozwoliły na zatrzymanie kolejnego dealera.

Ostrowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, prowadzą ciągłe rozpoznanie środowiska w zakresie obrotu i handlu narkotykami. Prowadzone w tym kierunku działania, pozwoliły na zatrzymanie w ubiegłą środę 20 stycznia, 32-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego.

Mężczyzna posiadał przy sobie woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego. W toku przeszukania pomieszczenia należącego do mężczyzny, kryminalni ujawnili dodatkowo 10 sztuk woreczków z suszem. Ujawniony susz policjanci poddali badaniu na testerze narkotykowym. Tester wskazał, że jest to marihuana. Mężczyzna przyznał się do posiadani narkotyków.

32-latek został zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu. W Prokuraturze Rejonowej w Ostrowie Wielkopolskim mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych.

Dzięki sprawnym działaniom policjantów, na czarny rynek nie trafi ponad 100 gramów marihuany. Teraz mężczyźnie grozi 10 lat pozbawienia wolności.

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rr
4 lat temu

Nie trafi 100 gramów tej, to trafi 100 gramów innej. Nie ma problemu z tym najmniejszego. Jaki to sukces psów? Żaden. Cywilizowane kraje już dawno zalegalizowały marihuanę. Polska to bagno jeszcze

ddd
4 lat temu

100 gr .. ale sukces – smieszne

Po PiS jedno zlo
4 lat temu

Kto znowu się poprul

Zbychu
odpowiada  Sąsiad
4 lat temu

Gościu (Sąsiad) ty chyba nie wiesz co to jest sarkazm.

Sąsiad
4 lat temu

Anna grodzka ty chyba nie znasz życia… lepiej nie komentuj takich postów.

Adrian
4 lat temu

łapią za bezpieczną trawe i mówicie o sukcesie poliicji? porazka…

Anna Grodzka
4 lat temu

brawo, czuje sie od razu bezpieczniejszy 😉

8
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x