OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pobił w autobusie

W piątek, 8 stycznia w jednym z ostrowskich autobusów miejskich, między dwoma mężczyznami doszło do słownych nieporozumień. W efekcie zdarzenia, 17-letni mieszkaniec Pleszewa, został uderzony pięścią w twarz. Za swoje chuligańskie zachowanie, napastnikowi grozi teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

+

Do całego zdarzenia doszło 8 stycznia, w jednym z ostrowskich autobusów miejskich. 17-letni mieszkaniec Pleszewa jechał nim wraz ze swoimi znajomymi. Gdy obcy mężczyzna zaczepiał jego koleżanki, chłopak zareagował i stanął w ich obronie.

Zwrócenie uwagi nie spodobało się jednak 29-letniemu pasażerowi. Zadzwonił on po swojego brata i poinformował go, że ma problem, gdyż jest zaczepiany przez obcego mężczyznę. 22-letni brat, wsiadł do autobusu już na kolejnym przystanku. Nie próbując dociekać prawdy, postanowił wymierzyć sprawiedliwość „na własną rękę” i uderzył 17-latka kilkukrotnie pięścią w twarz.

Nastolatek zgłosił sprawę na policji, a ostrowscy mundurowi szybko ustalili kim był nerwowy pasażer autobusu. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu oraz występku chuligańskiego. Za popełnione przestępstwo, mężczyźnie grozi teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
romek
4 lat temu

lipa

heh
4 lat temu

skończy się na zawiasach

DDDDDDDDDDDDDD
4 lat temu

SMIECHU WARTE BRACIA CIOTY I TYLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Krzysztof
4 lat temu

Dwa lata na koszt Podatnika Mam nadzieje że Sąd ostrzej potraktuje tego Debila i skarze na co najmniej pięć lat zapuszkowania z nakazem Pracy po 14 godzin przez sześć dni o raz brak możliwości ubiegania się o warunkowe zwolnienie odbycia kary jak i również przez pierwsze dwa lata utraty odwiedzin no i oczywiście odszkodowanie wysokości sześciokrotnego wynagrodzenia średniej krajowej

heh
odpowiada  Krzysztof
4 lat temu

masz wyobraźnie, pewnie jesteś dobrym kierowcom

heh
odpowiada  Krzysztof
4 lat temu

jeszcze napisz gdzie tak płacą że pracując 6 godzin w tygodniu po 14 godzin dziennie płacą sześciokrotną średnią krajową. jestem chętny do takiej pracy, możesz dać namiary na siebie to zadzwonię i mi załatwisz, podzielimy się tymi pieniędzmi, połowę ci oddam.

Krzysztof
odpowiada  heh
4 lat temu

Ej Heh Zanim zaczniesz dawać odpowiedzi na wypowiedzi moją czy kogokolwiek to uważnie przeczytaj a jedynie co mogę sprostować to że w słowie napisałem Pracy po 14 godzin przez sześć dni Zamiast Nakazem pracy po 14 godzin dziennie przez sześć Dni w Tygodniu reszta wypowiedzi jest poprawna

adela
4 lat temu

patologia

Mariusz
4 lat temu

co za ciotka z tego starszego masakra młodszy brat musi ciotke bronić

Janko
4 lat temu

Niech sprawdzą czy 22-latek miał bilet zakupiony a może na gapę jechał 😀

Joshua
4 lat temu

nie mogę sobie wyobrazić tej 29 letniej mameji co wezwała brata na 17latka, ale jaja.

pssss
4 lat temu

haha raczej to i to 😀 hahahaha bo bał sie 17- latka to zawołał brata (młodszego) to juz widze jego brata nastepny twardziel 😀

Tomek.R
4 lat temu

Śmiać się czy płakać : dobrze to rozumiem że ten 29-latek zadzwonił po swojego młodszego brata 22-latka że 17-latek go zaczepia w autobusie ????

heh
odpowiada  Tomek.R
4 lat temu

no cóż, są rodziny w których mężczyzna chodzi w spódnicy a żona w spodniach

14
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x