OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Niby zaginął, trafił do aresztu

Policjanci zatrzymali wczoraj 23-letniego mężczyznę, którego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona matka. Mężczyzna powrócił do domu, jednak tylko na chwilę. Tego samego dnia trafił on do policyjnego aresztu w związku z posiadaniem narkotyków.

+

Poszukiwaniem osób zaginionych, ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości, zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy. Ich zadaniem jest zbieranie wszelkich informacji na temat takich osób, a przede wszystkim ustalenie miejsca pobytu.

Naturalnie policjanci innych komórek organizacyjnych takich jak ogniwa patrolowego, dzielnicowi, policjanci komisariatów, w trakcie służby patrolowej, również dokonują zatrzymań osób poszukiwanych, czy odnajdują osoby zaginione.

Wczoraj ostrowscy policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali 23-letniego mężczyznę, którego zaginięcie zgłosiła matka. 21 grudnia, kobieta zaniepokojona dłuższą nieobecnością syna w domu i brakiem z nim kontaktu zgłosiła ten fakt na policję.

Mężczyzna po kilku dniach nieobecności wrócił wczoraj do domu, jednak jak się okazało na krótko. Jeszcze tego samego dnia trafił on do policyjnego aresztu. Policjanci ujawnili w kurtce mężczyzny papierowe zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Przeprowadzone testerem narkotykowym badanie wykazało, że jest to marihuana.

Posiadanie narkotyków jest przestępstwem, za które ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat. 23-latek odpowie teraz przed sądem.

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
suzuki
5 lat temu

Ta sprawa to już kawał z brodą, bo radio centrum trzeszczało o tym ponad tydzień temu.

1
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x