Odnalazł się, został zatrzymany

Wczoraj zatrzymano 23-letniego mężczyznę, którego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona matka. Mężczyzna powrócił do domu, jednak tylko na chwilę. Tego samego dnia trafił on do policyjnego aresztu w związku z posiadaniem narkotyków.

+

Poszukiwaniem osób zaginionych, ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości, zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy. Ich zadaniem jest zbieranie wszelkich informacji na temat takich osób, a przede wszystkim ustalenie miejsca pobytu.

Naturalnie policjanci innych komórek organizacyjnych takich jak ogniwa patrolowego, dzielnicowi, policjanci komisariatów, w trakcie służby patrolowej, również dokonują zatrzymań osób poszukiwanych, czy odnajdują osoby zaginione.

Wczoraj ostrowscy policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali 23-letniego mężczyznę, którego zaginięcie zgłosiła matka. 21 grudnia, kobieta zaniepokojona dłuższą nieobecnością syna w domu i brakiem z nim kontaktu zgłosiła ten fakt na policję.

Mężczyzna po kilku dniach nieobecności wrócił wczoraj do domu, jednak jak się okazało na krótko. Jeszcze tego samego dnia trafił on do policyjnego aresztu. Policjanci ujawnili w kurtce mężczyzny papierowe zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Przeprowadzone testerem narkotykowym badanie wykazało, że jest to marihuana.

Posiadanie narkotyków jest przestępstwem, za które ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat.

23- latek odpowie teraz przed sądem.

CZYTAJ  Ukrainka spowodowała kolizję na rondzie (ZDJĘCIA)

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ja
7 lat temu

a na jaki ch.j sprawdzali kurtkę????? zamiast się cieszyć z sukcesu że chłopak się znalazł woleli go przeszukać…. państwo policyjne będzie jeszcze bardziej policyjne dzięki PiS (przeproście i spierdalajcie)
Pozdrawiam rasowy Polak

JA
7 lat temu

CO ZA IDIOCI. ZA MARYCHE 3 LATA.A ZA PEDOFILIE 2 LATA

heh
odpowiada  JA
7 lat temu

jak imigranci będą gwałcili dzieci to nawet tyle nie dostaną. polska gościnność

heh
7 lat temu

ale musiał mieć fazę

4
0
Napisz co o tym sądziszx