OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kradną nawet w przedszkolu

Ustalono i złapano sprawcę kradzieży portfela oraz gotówki w kwocie 1600 zł. Kilka dni wcześniej, mężczyzna wyjął portfel z kieszeni kurtki, wiszącej na wieszaku w holu jednego z ostrowskich przedszkoli. 33-latek nie zdawał sobie jednak sprawy, że nagrały to kamery monitoringu. Za kradzież grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

+

10 grudnia na terenie jednego z ostrowskich przedszkoli doszło do kradzieży portfela. 33-letni mężczyzna korzystając z chwili nieuwagi właściciela, wyjął portfel z kieszeni wiszącej w holu kurtki. Okazało się, że w środku skradzionego mienia mężczyzna znalazł 1600 zł.

Dzięki nagraniu z przedszkolnego monitoringu, policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili kim był zuchwały złodziej. 33-latek w rozmowie z policjantami przyznał się do dokonania kradzieży. Niestety, kryminalnym nie udało się odzyskać skradzionych pieniędzy. Mężczyzna wydał całą kwotę.

Za swój czyn, 33-latek może usłyszeć nawet do 5 lat więzienia.

Kolejny raz apelujemy, aby w okresie świątecznym zwracać szczególną uwagę na torebki, portfele, karty kredytowe czy samochody. Starajmy się nie nosić przy sobie dużej ilości gotówki oraz drogocennych przedmiotów, które mogą się stać łupem złodzieja.

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
DAW ART
5 lat temu

Kradną, to w kościele, wszystko pchają pod pojęcie “darowizna dla kościoła” .

Błażej
odpowiada  Klient
5 lat temu

Za wizyty które idę prywatnie zawsze dostaje paragon. Nie wiem do jakich lekarzy Ty chodzisz. Co innego jak na kasę chorych wtedy nie dostaje paragonu

Klient
5 lat temu

Kradną wszędzie. Czy ktoś kto korzysta z usługi lekarza dentysty albo robi sobie zdjęcie roentgen-owskie i za nie płaci dostanie paragon, czy tylko tak jak jest to w reklamie fryzjer ma być uczciwy wobec fiskusa, bo klient może już drugi miesiąc wygrać samochód?

3
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x