Zmanipulowany hotel

Reklamę hotelu, który nie istnieje, mogą podziwiać na billboardach mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Osoby, które chciałyby przenocować w naszym mieście, są wprowadzane w błąd od kilku tygodni.

+

Mowa o hotelu przy ulicy Kusocińskiego. Właścicielem całego obiektu jest BM Slam Sp. z o.o. Niedawno informowaliśmy, że złożyła ona miastu propozycję odkupienia wyremontowanej hali. Na jej terenie znajduje się obecnie wspomniany hotel, który wygląda aktualnie tak jak na poniższym zdjęciu.

hotel-ksstal

Zupełnie inaczej prezentuje się jednak jego reklama (do zobaczenia poniżej). Wygląda ona bardzo zachęcająco. Problem polega na tym, że nie ma ona nic wspólnego z rzeczywistością. Jej autor zachęca do skorzystania z najtańszych noclegów na terenie Ostrowa, ale w tle nie widzimy obiektu przy Kusocińskiego tylko wizualizację nowej, wyremontowanej hali. Na ten moment nie wiadomo nawet czy i kiedy ona powstanie. Mimo to ktoś postanowił na tym zarobić.

hotel-bmslamstal

Na całą sprawę uwagę zwrócili nam nasi czytelnicy. – To jest wprowadzanie ludzi w błąd. Jestem ciekaw, czy chociaż noclegi w tym hotelu są rzeczywiście najtańsze w całym mieście – pisze jeden z nich. – Ta reklama łamie zasady etyki – dodaje.
Sprawdziliśmy ceny noclegów za pośrednictwem jednego z portali noclegowych. W Ostrowie Wlkp. jest szereg ofert noclegowych, gdzie cena za osobę to 40 zł przy jednej nocy, a 80 zł za dwie osoby przy kupnie jednej nocy. Hotel przy Kusocińskiego ma odpowiednio ceny 49 zł i 88 zł, a zatem kolejne wprowadzanie klientów w błąd.

Na koniec dodajmy, że hotelem przy Kusocińskiego zarządza na co dzień dziennikarz Gazety Ostrowskiej Grzegorz Glubiak, który od kilku miesięcy pełni kierownicze funkcje w spółkach zarządzanych przez Pawła Matuszewskiego.

CZYTAJ  Policjanci pobili się. Jeden wyleciał ze służby

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mateusz
4 lat temu

To ten Pan co buduje bloki na ulicy kamiennej w Ostrowie Wielkopolskim ?? CR deweloper ??? gadkę to on ma i kłamie w oczy umie i to bez mrugniecia.

mirat1
7 lat temu

Pan G. to ten co podrobił legitymacje inwalidzką na parkowanie w miejscach zarezerwowanych .?????

Jezu
7 lat temu

Jezu, no to jest hotel robotniczy nooo…

kl
7 lat temu

troszke bezsensowny artykuł… przecież hotel istniejen modernizacja ma ruszyc w marcu. pisanie, że ,,najtańszy w mieście” nie jest prawdą to kompletnie bez sensu, przeciez każdy tak pisze zeby zachęcic ludzi tak samo jak restauracje/bary piszą ,,najsmaczniejsze w mieście” …

Paweł
odpowiada  kl
7 lat temu

Hotelu nie ma, hotel istnieje tylko z napisu na drzwiach. To tak jakbyś na barze szybkiej obsługi III kategorii napisał dumnie DOM RESTAURACYJNY. Z tym, że na barze to ty sobie możesz napisać co chcesz, a hotele podlegają kategoryzacji i za taki napis Hotel grozi wysoka grzywna, jeśli nie poddano go kategoryzacji! No ale skąd mają to wiedzieć wielcy dyrektorzy od legitymacji inwalidzkich? W gazetach tego nie uczyli… Może szanowna redakcja zwróci się w imieniu tych dyrektorów z zapytaniem do właściwego organu. Będzie wesoło. podrzucam link
http://www.ighp.pl/kategoryzacja/procedura-kategoryzacyjna/

kaktus do kl
odpowiada  kl
7 lat temu

Tu mi na dłoni wyrośnie metrowy kaktus, jak w marcu coś ruszy w obiektach przy Kusocińskiego, no może poza Największymi Dyrektorami, którzy codziennie ruszają d..y z foteli idąc do domu 😉

xx
7 lat temu

byłem w tym hotelu tani jest nie powiem ze extra łazienka na kortarzu prysznic bez dzwi niema prywatnosci

mol
7 lat temu

Masakra z tym glubiakiem

Hektor
7 lat temu

Glubiak,Matuszewski….czas sie zainteresowac pewnym iosobami…

m
7 lat temu

a Pawełek to z zamiłowania konfident ha ha ha

dj
7 lat temu

No jak to nie istnieje? Przecież spędziłem tam weekend z piękna blondynką. Hotel jest super 🙂

obleśny Stefan
7 lat temu

Witam. A gdzie polecacie jak się ma ochotę z koleżanką trochę pobarłożyć godzinkę-dwie? Tak żeby niedrogo, dyskretnie, czysto i wyro żeby mocno nie skrzypiało?

lucyfer
odpowiada  obleśny Stefan
7 lat temu

na plebani!

Proboszcz
odpowiada  lucyfer
7 lat temu

Akurat tam skrzypi…

obleśny Stefan
odpowiada  lucyfer
7 lat temu

Proboszcz mówi że skrzypi! Co pieprzysz trzy po trzy jak nie wiesz! W d. se wsadź takie porady. Proboszczowi podziękowania za info.

IS
odpowiada  obleśny Stefan
7 lat temu

W łożu małżeńskim lub po prostu własnym. Tanio i dyskretnie.

obleśny Stefan
odpowiada  IS
7 lat temu

Nie ma dyskrecji – sąsiedzi. No i żona nie pozwala panny przyprowadzić. W domu odpada.

20
0
Napisz co o tym sądziszx