OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

23-letni ostrowianin z 2 kg marihuany

Policjanci ostrowskiej komendy zatrzymali 23-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego podejrzanego o przestępczość narkotykową. Mężczyzna nie tylko uprawiał ale także wytworzył środki odurzające. Teraz jego sprawa trafi do sądu. Zatrzymanemu grożą 3 lata więzienia.

+

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy ustalili, a następnie zatrzymali mężczyznę, w związku z posiadaniem przez niego i uprawą środków odurzających. Mundurowi prowadząc rozpoznanie lokalnego środowiska związanego z przestępczością narkotykową, wykryli ślad wskazujący na 23-latka zajmującego się tym nielegalnym procederem.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Mężczyzna, zaskoczony niezapowiedzianą wizytą funkcjonariuszy został zatrzymany na gorącym uczynku. W trakcie przeszukania pomieszczeń policjanci zabezpieczyli blisko 2 kilogramy suszu roślinnego oraz wagę elektroniczną. Po przeprowadzonym badaniu testerem narkotykowym okazało się, że jest to marihuana. Ponadto kryminalni ustalili, że mężczyzna także wytwarzał z uprawianych krzewów środki odurzające.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za popełnienie przestępstw narkotykowych. Sprawa 23-letniego ostrowianina trafi do sądu.

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
niech wiedzą :D
5 lat temu

A czy chleb wytwarza się z mąki :>? to z marihuany robił marichuanę :>? BÓG dosłownie ach te media 😀 jak można z marichuany zrobić marichuanę 😀 oni są Bystrzaki no IQ popisać się boże 😀 a ten kogo zatrzymali to BÓG skoro z marichuany robił marichuane tak to najprościej zrozumieć 😀 PO GRATULOWAĆ ROZUMU I SZEROKOŚCI HORYZONTU ILE MAFIA WAM PŁACI :>?

Mon
5 lat temu

Pamiętacie hasło “koniec śmieci w sieci” a tu portal działa;)

tez świadomy
5 lat temu

Wina nadgorliwcow z policji , przecież to nie reform owalne jest

kłaniam się
5 lat temu

Na wstępie pragnę nadmienić, iż mój komentarz jest zupełnie obiektywny. To co tu jest pokazane to przecież są jakieś zrzyny, nie wiem dlaczego prawo nie może się zmienić i zalegalizować, to sprawiło by, że do budżetu wpływały by pieniądze, a tak nie dość, że ktoś ma”przyjemność” to palić to płaci za to dużo i jakaś hiena się dorabia na takim chłamie. Straszna makumba…Zamiast opłacać jakieś sprawy bo to za darmo nie jest sprawa w sądzie mogli by kompletnie w drugą stronę zadziałać opodatkować, legalne punkty z medyczną mary i wszystko i tak wiara to jara i tak a tak to by mogli dobry siuwaks palić a państwo by po prostu zarabiało i tyle na temat, niech wreszcie ktoś otworzy oczy, na prawdę to szkodzi mniej jak alko a nawet pomaga, proszę poczytać o lekarzu który leczył dzieciaki i już nie pracuje… Ludzie otwórzcie swoje umysły w końcu przestańcie dziadolić anu nie pochwalam ani nie neguje bo wszystko ma dwie strony, ale jak wymierne mogły by być tego skutki. Poczytajcie o alko i o mary zobaczcie co ma gorsze uboczne

V
5 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=XP8n_u7dzDo
Pal fife fife dżoja
Pal fife fife dżoja
Pal fife fife dżoja 😉

Ron
5 lat temu

500 euro oj oj 😉

Świadomy obywatel
5 lat temu

Ile mu za to będzie grozić, 2, 3, 4 lata? Posiedzi tyle co niektórzy za gwałt lub morderstwo. A przecież nie tak dawno nasi dziadkowie mogli legalnie uprawiać konopie. 100 lat temu świat zwariował i zapomniał o roślinie która służyła na wiele schorzeń i była używana od 5000 lat.

holender
5 lat temu

w holandi jest za to kara 500€ i idzie sie do domu a nie do wiezienia…prawo jest przestazale a trawa to nie narkotyki !!!!!

Manny
5 lat temu

2 kg ile to złotych ???

A
5 lat temu

Utylizować ćpunów!!!!!! Do piachu i do gazu

12
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x