Łukasz Mikołajczyk senatorem – wywiad

Łukasz Mikołajczyk z Prawa i Sprawiedliwości zwyciężył w wyborach do Senatu. W pokonanym polu pozostawił między innymi Przemysława Krysztofiaka z Platformy Obywatelskiej. Dziś rano opowiedział o swoich planach i złożył kilka obietnic wyborcom.

+

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/mikolajczyk-senator.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” mobile=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/mikolajczyk-senator.mp4″ splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/10/Mikolajczyk-senator.jpg”]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
janek
7 lat temu

ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU. OSOBA GODNA ZAUFANIA. MOŻE I KARIEROWICZ – JAK TWIERDZĄ NIEKTÓRZY, ALE KTO KOMU BRONI OSIĄGNIĘCIA ZAŁOŻONEGO CELU. NIE WAŻNE CZY ZACZYNAŁ NA STACJI BENZYNOWEJ CZY W MARKECIE – JAK WIDAĆ SĄ EFEKTY CIĘŻKIEJ PRACY. A JEŚLI MACIE ZAMIAR ZAZDROŚCIĆ – TO TEŻ PROPONUJĘ ZACZĄĆ OD STACJI BENZYNOWEJ – KTO WIE……..
PANIE ŁUKASZU GRATULACJE I POWODZENIA

matka ucznia
8 lat temu

a ciekawe kto będzie dyrkiem w sp9?????
Wie ktoś może??????

Iwona
8 lat temu

KARIEROWICZ

lot-nik
8 lat temu

gdyby tchórz urbaniak wystartował do senatu też by przegrał ale wiedział że nie ma szans więc Przemka wystawili w szranki z Łukaszem ….. i przewidywana porażka!!!
Brawo Łukasz!!!!!!

ciekawy
8 lat temu

kiedy PO pozbiera swoje plakaty

koza
8 lat temu

Głosowałem na Pana i moja rodzina też Do Dzieła ,dobrze że się nie dostał Kr

Bogusław
8 lat temu

Gratuluję Panie Łukaszu! Ma Pan szansę zmienić funkcjonowanie polskiej edukacji. Doskonale Pan wie co zrobić w szkołach m powodzienia!

22
0
Napisz co o tym sądziszx