Jałowa kampania. PiS zakłamany jak PO

Przed zbliżającymi się wyborami Platforma Obywatelska po raz kolejny straszy wszystkich PiSem. Z kolei Prawo i Sprawiedliwość bez przerwy krytykuje partię rządzącą. Tak wygląda to w ogólnopolskich mediach.

+

W Ostrowie jest jednak zupełnie inaczej. Pomiędzy politykami Platformy i PiSu nie dochodzi do żadnych konfrontacji, a przecież do walki o większość parlamentarną podczas niedawnego spotkania w Kaliszu namawiał prezes Jarosław Kaczyński.

– Wzywamy, żeby we wszystkich miejscach, gdzie to jest możliwe przeciwstawić się kandydatom PSL i PO, nawet tam, gdzie ich kontrkandydatami, są ludzie bardzo nam odlegli, których dotąd w sposób uzasadniony krytykowaliśmy.

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/koalicja-po-pis.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/10/koalicja-po-pis.jpg”]

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe informacje nt. zdrowia Maksia
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
8 lat temu

Chciwy Judasz wydał Jezusa za 30 srebrników, po czym targany wyrzutami sumienia zwrócił je i poszedł się powiesić. Taki przekaz znamy z Biblii. Na zdjeciu powyżej dokładnie widać, że największy nikczemnik w historii chrześcijaństwa ma jednak wiele twarzy…

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
8 lat temu

Prawybory w II Liceum dosadnie ukazują metody dydaktyczne ludzi, którzy nawet nie mają predyspozycji do wykonywania zawodu niejakiego Tadzia Norka. Pisałem na innych blogach do niejakiego Rajajajskiego o tym, że wstyd to pojecie obce temu małemu w czapce klauna. Proponowałem też odstąpienie od dydaktyki jakiejkolwiek natychmiast i bezpowrotnie. Ten wynik toż to porażka dla tego czapnika totalna. Ale tak to jest jak miesza się w polityce ziemię okrzemkową z nitrogliceryną i on zapewne za to Nobla już nie dostanie. Co najwyżej za czartowskie eksperymenty koalicyjne kopasa w cztery litery -w niedalekiej przyszłości.

Świadomy obywatel
8 lat temu

Po już dziękujemy. Ostrowski PIS też jest taki sobie. Dla mnie wybór jest oczywisty czyli Partia Korwin. Pan Janusz ma niezmienne poglądy od 25 lat a nawet i więcej. Ma ciągle to samo zdanie w każdych wyborach. Bardzo dużo młodych ludzi go popiera. Bo to oni będą w tym kraju mieszkać i chcą mieć szanse pracować za godne pieniądze i móc łatwo prowadzić firmy. Tego chcemy. Mniejsze podatki, mniej urzędników i większe zarobki. Do tego sprawiedliwe sądy i prawo które obowiązuje wszystkich tak samo. Jak nie to ludzie dalej będą wyjeżdżać i nie będzie się miał zając osobami starszymi. Wybór należy do was. Naprawmy gospodarkę a potem będziemy się zastanawiać czy dzieci mogą jeść drożdżówki czy nie. Dumna i Bogata Polska!

Wyborca PO (żartuję)
8 lat temu

Piotr Lisowski – kandydat nr 5 na liście PiS – to nie jest kandydat z ostrowskiego PiS – co poczytuję mu na plus i dlatego będę na niego głosował. Mieszka po sąsiedzku bo w Kaliszu. Więc będzie reprezentował w sejmie interesy naszego regionu

Emil
8 lat temu

Niby taki wzrost pkb za PO, a gdzie są biura obsługi klienta: gazowni, telekomunikacji, energetyki?

25
0
Napisz co o tym sądziszx