Kilkunastu policjantów obezwładniało dwóch awanturników

W czwartkowy wieczór ktoś powiadomił policję o drzemiącym na ławce mężczyźnie. Patrol policji po dotarciu w okolice skrzyżowania Majdan/Kopernika w Ostrowie Wlkp., próbowali zająć się śpiącym. W tym momencie podeszło dwóch kolegów śpiącego i wszczęli awanturę.

+

Policjanci próbowali uspokoić mężczyzn, jednak złość w nich narastała. Zdaniem jednej z okolicznych mieszkanek, awanturnik miał podążać do pobliskiego bloku, w którym mieszka. Policjanci jej zdaniem mieli być uwieszeni na mężczyźnie i nie dawali sobie rady z obezwładnieniem. Użyli nawet gazu pieprzowego. Awanturnik dotarł na klatkę schodową gdzie doszło do apogeum agresji. Któryś z uczestników, sąsiedzi twierdzą, że policjanci, uszkodzili drzwi wejściowe do mieszkania.

Wezwane na pomoc posiłki zaczęły zjeżdżać się na miejsce. W sumie naliczono 14-tu policjantów, w tym dwóch na motocyklach. Awanturników zatrzymano. Wkrótce zostaną wyjaśnione szczegółowe okoliczności burdy.

WIDEORELACJA:

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/09/interwencja-kopernika.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” mobile=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/09/interwencja-kopernika.mp4″ splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/09/interwencja-majdan.jpg” ads=”no”]

 

 

 

 

CZYTAJ  Oferty pracy - marzec 2023 - cz. 3

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bul bul
7 lat temu

Jednym zdaniem mamy za duzo etatow w tej smiesznej policji i jeszcze etaty strazy miejskiej 🙂 ROZWIAZAC STRAZ MIEJSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wicek
7 lat temu

przykro to mówić, ale już od dłuższego czasu obserwuję że Ostrów schodzi na psy, robiąc się miastem dresiarstwa i meneli. Smutna prawda…

świadek
7 lat temu

warto nadmienić, że cała akcja zaczęła się od tego, że Pan, który spacerował z psem, zwrócił uwagę policjantom, że zastawili drogę, chociaż było dosyć sporo miejsca, w którym można by zaparkować aby nie utrudniać ruchu drogowego 😉 jak widać zwrócenie uwagi musiało się bardzo nie spodobać, skoro wywiązała się z tego szamotanina.

Dziabaga
7 lat temu

Ehhh to już nie te czasy kiedy pały kupowały tyle dragow,co nie p.N….S?

ciekawy
7 lat temu

antyterorystów mogli wezwac

Dexter
7 lat temu

Mogli jeszcze wsparcie z Kalisza wezwać biedaki jak większą grupa na mieście idzie to udają ze niewidza i jadą dalej bo poco mają się narażać haha a jak pijaczek sobie siedzi czy śpi gdzieś na przystanku to nasza policja jest gotowa do działania ogólnie porażka ani policja ani sądy prokuratura czy szpital nikt sobie nic nie robi z innych ludzi tylko pieniądze nic więcej coraz gorzej

cie
7 lat temu

jeden obywatel tyle policji wstyd dla komendy

Maj
odpowiada  cie
7 lat temu

Lepiej dwoch za duzo,niz jednego za malo. . .

Joshua
odpowiada  Maj
7 lat temu

Ale zamiast kilkunastu oferm może być kilku za te same pensje a nawet i porządniejsze, a i tak jaka oszczędność w budżecie.

gutek
odpowiada  Joshua
7 lat temu

Ofermo właśnie przez takich jak Ty i Tobie podobni, ,świadkowie ” z telefonami policjanci szczypią się z dziadostwem gdyby pojechali z nimi tak jak powinni i naprawdę zgodnie ze sztuką tzn. Użyli by siły pałki kajdanki to bu tu dopiero wrzask. A były ku temu wszelkie przesłanki

ddd
7 lat temu

Majdan Targowa wszystko jasne

wojtek
7 lat temu

kiedy beda szczepienia

Dyzio
7 lat temu

Ja juz nie raz widzialem jak różni osobnicy szukali zaczepki czy to w parku albo w eksluzywnym barze na zielonym rynku i byli najwiekszymi gierojami ale jak przyjezdza policja albo ochrona i dostanie gazem po oczach to wtedy jest placz i lament ze niewinnego bija. Na you tub jest taki filmik „cwaniak z bmw”

24
0
Napisz co o tym sądziszx