Andrzej Dera NIE wystartuje do Sejmu

Ostrowski poseł Andrzej Dera nie znalazł się na listach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości w okręgu kalisko-leszczyńskim. Przypomnijmy, że jest on członkiem Solidarnej Polski, której szefuje Zbigniew Ziobro. W ramach porozumienia, członkowie Zjednoczonej Prawicy mieli znajdować się na listach PiS-u w jesiennych wyborach parlamentarnych.

+

Próbowano doszukiwać się przyczyn tego stanu rzeczy. Nie jest tajemnicą, że poseł Andrzej Dera nie żyje w przyjacielskich relacjach z innym lokalnym politykiem, wicestarostą Tomaszem Ławniczakiem, który ma znaleźć się na czwartym miejscu na liście. Obaj panowie zaprzestali współpracować, gdy poseł Andrzej Dera wystąpił z PiS-u wraz ze Zbigniewem Ziobrą i Jackiem Kurskim.

Sam zainteresowany skomentował doniesienia na Facebooku:

Proszę nie robić sensacji z braku mojej osoby na listach PiS. Jest to za moją zgodą i wynika z porozumienia Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i Prezesa SP Zbigniewa Ziobro. Otrzymałem propozycję dalszej mojej pracy na rzecz Polski.Będę wspierał listę PiS i pomagał w kampanii aby wygrać wybory.

Z naszych informacji wynika, że poseł Andrzej Dera może znaleźć posadę w Pałacu Prezydenckim na eksponowanym stanowisku.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tłum na koncercie - I Dzień Majostaszków (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

30 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
inna
8 lat temu

hehe chyba w tym naszym pałacu popeerlowskim u klimkowej

sasquad
8 lat temu

Nie bójta się. Duda to dobry koleś Ziobry więc przygarnie Derę do swojej śmiesznej kancelaryjki. Tam dalej będą robić za popychadła prezesa

Obserwator
8 lat temu

Dera, to polityk który jest przyjacielem całego świata. A to w PiS, a to wypowiadający się o swoim szefie (Jarosławie Kaczyńskim) pod publiczkę PO. A to wspólnik Klusaka, a to popierający Klimek. Kogo jeszcze obłapię za nogi ten polityk, żeby się utrzymać na jakiejkolwiek fali?

Przeproście i Sp...
odpowiada  Obserwator
8 lat temu

Celna uwaga, tez mnie to mocno zaskakuje. Rzekłbym tak hmmmm… dziwi mnie jak homo sapiens sapiens o tak giętkim kręgosłupie jest w stanie utrzymywać pozycję pionową.

Obserwator
odpowiada  Przeproście i Sp...
8 lat temu

Cieszę się, że pod względem obserwacji i opinii o pośle Derze nie jestem sam. Co do moralnego kręgosłupa, to musi oprócz fizycznego mieć taki sam, bo który udźwignąłby jego nadmiernie rozwinięty brzuch?

M 43
8 lat temu

A tak mocno przed kamerami TV wazelinował d…. prezesowi.A ten teraz tak mu „podziękował”…

suzuki
8 lat temu

Podobno Mikołaj , Andrzej ma zostać ministrem sprawiedliwości.

jarek
8 lat temu

Tak jak on traktował ludzi tak sam został potraktowany. Zasłużył sobie. A bajki o tym że pracuje dla Polski może opowiadać swoim wnukom. Panie Dera! Nie sztuka pracować dla Polski za ponad 10 tys. zł miesięcznie. To żaden patriotyzm! Patriotami są Ci którzy na takich nierobów jak Pan pracują po 8h dziennie za minimalną i jeszcze płacą podatki.

ROMAN
odpowiada  jarek
8 lat temu

Pani Prezydent rozpisze konkurs na „coś tam….” …… i zatrudni ” wybrańca” …..tak jak zrobiła w poprzednich np. trzech ogłoszonych konkursach …… z przyjaciółmi…którym się nie powiodło w jesiennych, samorządowych wyborach: w gminie, mieście ….i Jarocinie. Tak trzymać!

Robert
8 lat temu

poprzednio był na przechowalni w Holdikomie ( za zgodą) Swiatka. Może teraz też? Wszak prezydent również z SLD.

AND
8 lat temu

DO SEJMU NIE STARTUJE BO BEDZIE DORADCĄ PREZYDENTA DUDY

jedrek
8 lat temu

Narescie ten nierob wezmie sie do uczciwej roboty najlepiej przy budowie obwodnicy.

ROMAN
odpowiada  jedrek
8 lat temu

Tam są potrzebni fachowcy !!!! A co potrafi b. poseł? Tam się nie dyskutuje w klimatyzowanym pomieszczeniu !

bul bul
8 lat temu

mam tylko nadzieje ze prezydent Duda nie bedzie przygarnial pod swoje skrzydelka likwidatora wzuw kiedys pyszalkowatego starosty jak i skoczka z pis-u do zioberka osiagniecia dla miasta -brak takich po porazkach w wyborach do parlamentu ue,prezydenta miasta spoleczenstwo dalo wyrazny znak gdzie jest miejsce nieudolnych karierowiczow o ktorych nalezy szybko zapamniec ………..pielegniarki z ostrowskiego szpitala pamietamy postawe tego goscia

30
0
Napisz co o tym sądziszx