OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Chyba nie tego spodziewali się amatorzy narkotyków

Dzisiejszej nocy dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał informację ze szpitala, że na oddział ratunkowy trafiła kobieta, która była pod działaniem narkotyków. Po zażyciu środka odurzającego, kobieta straciła przytomność.

+

Dzisiaj w nocy oficer dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie ze szpitala, że na ich oddział ratunkowy przywieziono kobietę, która znajdowała się pod wpływem środków odurzających. Nieprzytomną kobietę w mieszkaniu znalazł chłopak, który zawiadomił pogotowie.

Skierowany na miejsce patrol policji ustalił, że kobietą jest 24-letnia mieszkanka Kalisza. Kobieta po odzyskaniu przytomności potwierdziła policjantom, że posiadała narkotyk. Tłumaczyła, że dzień wcześniej zakupiła na terenie Kalisza amfetaminę, którą w dniu wczorajszym zażyła. Po krótkim czasie od zażycia narkotyku źle się poczuła. Nieprzytomną 24-latkę znalazł jej chłopak, który zawiadomił pogotowie. Kobieta odzyskała świadomość dopiero w karetce pogotowia. Po szczegółowym badaniu okazało się, że jest pod wpływem narkotyku.

24- latka za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem.

Pamiętajmy, że narkotyki lub inne używki to śmiertelne niebezpieczeństwo, które może bardzo szybko zniszczyć nasze zdrowie i życie. Sięgając po tego typu specyfiki pamiętajmy, że w jednej chwili możemy stracić wszystko co mamy. To życie z dala od używek i uzależnień jest czymś, do czego powinniśmy dążyć.

16-latek z Marihuaną

Wczoraj ostrowscy policjanci zatrzymali nieletniego, który znajdował się pod wpływem środka odurzającego. Policjanci ustalili, że chłopak kilkakrotnie posiadał narkotyki. Nieletni za swoje czyny będzie odpowiadać przed sądem rodzinnym.

+

Policjanci Zespołu ds. Nieletnich ostrowskiej komendy zbierając dane na temat przestępczości nieletnich zatrzymali 16- letniego ostrowianina, który jak ustalono kilkakrotnie posiadał środki odurzające. Wczoraj chłopak zostały zatrzymany i przesłuchany.

Okazało się, że zatrzymany 16-latek był pod wpływem marihuany. Rozpytany na tą okoliczność potwierdził, że zażywał narkotyki w postaci marihuany. Jednocześnie w przeszłości również kilkakrotnie posiadał i zażywał ten narkotyk.

Sprawa młodego ostrowianina trafi do Sądu Rodzinnego.

Prowadzone przez ostrowskich policjantów działania mają na celu walkę z zagrożeniami płynącymi dla młodzieży ze strony alkoholu, narkotyków, dopalaczy i innych używek.

Podczas wzmożonych działań szczególnie w okresie wakacyjnym mundurowi kontrolują okolice sklepów i pubów sprawdzając czy przestrzegany jest zakaz sprzedaży alkoholu małoletnim. Policyjne patrole można spotkać w parkach, na terenie ośrodka Piaski – Szczygliczka oraz w innych miejscach i to zarówno w dzień, w godzinach popołudniowych, jak również nocnych. Wszystko to ma na celu ograniczenie możliwości kontaktu małoletnich z narkotykami, dopalaczami i innymi używkami.

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Roman
5 lat temu

“heh” oszczedzic mozesz wszystkim Swojej glupoty.

Obserwator
odpowiada  heh
5 lat temu

Szkoda że to nie było twoje dziecko.

heh
odpowiada  gg
5 lat temu

jest podaż to jest i popyt tylko nie wiem czemu takich leczyć

gg
5 lat temu

lepiej niech łapią tych którzy to gów… sprzedają, anie młodych którzy chcą spróbować, podobnnie my mieliśmy z papierosami młody wiek i każdy chciał spróbować

kuku
5 lat temu

a może by tak więcej patroli w rejonie gimnazjalnej i w parku koło ZUS-u???

heh
5 lat temu

szkoda że nie umarła (oszczędności)

6
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x