26-latek z ekstazy i amfetaminą

Udostępnij
Tweet

Działania prowadzone przez ostrowskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania mężczyzny w związku z posiadaniem narkotyków. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście gramów amfetaminy i ponad 200 tabletek ekstazy. Prokurator przedstawił już 26-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

+

W piątek, 14 sierpnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem narkotyków. W trakcie legitymowania mężczyzny kryminalni znaleźli woreczek foliowy z zawartością tabletek ekstazy. Policjanci dokonali również przeszukania samochodu oraz mieszkania 26- latka, gdzie też ujawnili środki odurzające. Podczas kontroli pojazdu funkcjonariusze znaleźli plastikowy pojemnik, w którym znajdowały się kolejne tabletki ekstazy, natomiast w mieszkaniu mężczyzna posiadał amfetaminę. W sumie policjanci ujawnili prawie 17 gramów amfetaminy i ponad 200 tabletek ekstazy.

26-latek został zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu. W Prokuraturze Rejonowej w Ostrowie Wielkopolskim mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

Jeszcze tego samego dnia Policjanci z Posterunku Policji w Sieroszewicach ustalili i zatrzymali 20-latka, który posiadał ponad 2 gramy marihuany. Okazało się także, że chłopak na terenie kompleksu leśnego uprawiał krzew konopi. 20-latek usłyszał już zarzuty uprawy oraz posiadania środków odurzających.

Kolejnego dnia, policjanci ostrowskiej komendy zatrzymali 21 i 26-latka, którzy posiadali przy sobie niewielkie ilości marihuany. Chwilę później w ręce policjantów wpadł 25-latek, który posiadał przy sobie niewielką ilość amfetaminy i marihuany. Jak tłumaczył policjantom, narkotyki chciał zażyć przed imprezą. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara do 3 lat więzienia.

Ostrowscy policjanci walczą codziennie i będą walczyć z przestępczością narkotykową na terenie naszego powiatu. Każda ilość zatrzymanych narkotyków przekłada się na ilość uratowanych od wejścia na narkotykową drogę młodych ludzi.

amfetamina

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Senior
8 lat temu

Myślałem, że te niebieskie tabletki to coś dla mnie, bo jak w aptece ktoś reklamował dziurawe prezerwatywy, to ja kazałem temu komuś dopowiedzieć, że na dodatek slatywują!

1
0
Napisz co o tym sądziszx