OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

27-latek uprawiał marihuanę

Policjanci ostrowskiej komendy zatrzymali 27-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, który miał związek z przestępczością narkotykową. Zatrzymany mężczyzna nie tylko posiadał narkotyki, ale również uprawiał kilkanaście krzewów konopi. Teraz jego sprawa trafi do sądu.

+

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego ustalili, a następnie zatrzymali mężczyznę, w związku z posiadaniem i uprawą środków odurzających. Mundurowi prowadząc rozpoznanie lokalnego środowiska związanego z przestępczością narkotykową, wpadli na ślad 27- latka zajmującego się tym nielegalnym procederem.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Mężczyzna, zaskoczony niezapowiedzianą wizytą funkcjonariuszy został zatrzymany na gorącym uczynku. W trakcie przeszukania pomieszczeń policjanci zabezpieczyli woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego, który po przeprowadzonym badaniu testerem okazał się marihuaną.

To jednak nie wszystko, funkcjonariusze przeszukali również szklarnię znajdującą się na terenie posesji 27-latka. Okazało się, że mężczyzna uprawiał tam 12 krzewów konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli nielegalną uprawę.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty posiadania, sprzedaży, a także uprawy środków odurzających. Mężczyzna odpowie za popełnienie przestępstw narkotykowych. Sprawa 27-letniego ostrowianina trafi do sądu.

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Nie pale
5 lat temu

To jest śmieszne teraz posiedzi z 5 lat a za gwałt by dostał max 7 lat Polska to jakaś masakra

czopek
5 lat temu

wigry wigry nie paliłeś nigdy

Rudy
5 lat temu

Ćpuny do piachu!!! A beka do książek bo byk aż w oczy kole! Pisze się ROZUMIEM a nie ROZUMIĘ chyba że też palisz to masz ćwierć minimózgu

hahahaha
5 lat temu

może ma zamiłowanie do ogrodnictwa i se chciał coś zasadzić i akurat mu maryska urosła i nic sie nie zrobi 😀

kat
5 lat temu

nawet mi sie tego komentować nie chce hehe

ostrovianin
5 lat temu

To jest napewno Kaczor. Nie pykło mu

Pelle
5 lat temu

Do tvn tego nie zgloszono ?? To jest przeciez rozbicie miedzynarodowego gangu ! Za tak okropne przestepstwo ten gosc powinien dostac krzeslo ! Gratulacje dla wspanialych ostrowskich policmajstrow za tak spektakularne dzialania…

poli
5 lat temu

Nie wstyd tych policjantów? ?? Ciekawe co oni czują?

Sam sasiad rodzicow
5 lat temu

Ja to bym wprowadził dotacje na uprawę tego…

adwokat diabła
5 lat temu

HEHE STATYSTYKI PODSKOCZYŁY,DZIĘKI JAKIEMUŚ KONFIDENCIKOWI BO SAMI GO NAPEWNO NIE NAMIERZYLI,NA OFICJALNEJ STRONIE KPP OSTRÓW JEST OK 60 POSZUKIWANYCH I TO OD KILKU LAT TE SAME TWARZE,ŚMIEJĄ SIĘ GDZIEŚ ZA GRANICĄ Z BEZRADNOŚCI NASZYCH PRACUJĄCYCH W POCIE CZOŁA STRÓŻÓW PRAWA………CIEKAWE ILE KONFITURA ZGARNĄŁ SIANKA ZA WYSTAWIENIE KLIENTA……???

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x