Wypadek w Czekanowie. Jechał bez świateł?

W nocy z soboty na niedzielę doszło do groźnie wyglądającego wypadku w Czekanowie. Na drodze krajowej nr 25 zderzyły się Fiat Coupe oraz Volkswagen Golf. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca VW Golfa wyjechał od strony dyskoteki. Jednak jak się tłumaczył, Fiat Coupe musiał jechać bez świateł, ponieważ go nie zauważył. Dodatkowo, jadący główną drogą mężczyzna był nietrzeźwy. Wydmuchał około promila alkoholu. Tłumaczył się problemami osobistymi.

+

Obydwa samochody nadają się do kasacji. Strażacy zadysponowani z OSP Czekanów dotarli na miejsce… pieszo. Mieli w rękach miotłę, wiaderko z sorbentem i słupki oznaczające miejsce wypadku. Stwierdzili, że nie opłaca im się wyjeżdżać ciężkim wozem bojowym do zdarzenia, które miało miejsce około 100-150 metrów od remizy.

POLECANE NEWSY
29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ADAŚ
4 lat temu

Panie Marku wstydził by sie pan ze wypisuje takie rzeczy nie znając obrotu sprawy!

Jozefdebil
odpowiada  jozef
4 lat temu

Sam jesteś biedus

jozef
4 lat temu

tak jest jak jezdzą sory starymi kląkrami, zal mi ich , biedusow

marek
4 lat temu

zamiast samochodów grzechotkę i do piaskownicy

Frajer
odpowiada  strazak
5 lat temu

Koles stuknij się w twój pusty łeb.Zanim ci debile zabrały by te auta z wyjazdu z remizy to by juz dawno po akcji było.
A po drugie pewnie jestes prowokatorem z innej jednostki i zazdroscisz ze oni są w krajowym systemie a twoja jednostka nie!

Do debila
odpowiada  Konsekwentny
5 lat temu

Jaki mieli wyjechać jak jakis frajer im zastawił wyjazd z remizy.
Bo była dyskoteka.

Uwaga
6 lat temu

Odwołując się do tego co napisał (podpis) Dupek błażej że osp nie wyjeżdża w soboty i w niedziele to jest w dużym błędzie.Przykładowo strażacy z Czekanowa wyjeżdżają na karzdą akcję nie patrząc na godzinę.Tak że nie obrażajcie ich.

!!!!!
6 lat temu

Pan Alojzy to niezrównoważony człowiek i nikt nie powinien go słuchać.Nie kojarzcie straży z Czekanowa z tym kolesiem on nie pojedzie już na żadną akcję bo za to co zrobił został wyrzucony z OSP.

msms
6 lat temu

Po co wyzywacie ich od Alkoholików to nie ich wina że nie dojechali na miejsce wozem tylko przyszli pieszo,nie mogli dojechać tam dlatego że ktoś zastawił im wyjazd.A to co jest napisane pod filmem
”Stwierdzili, że nie opłaca im się wyjeżdżać ciężkim wozem bojowym do zdarzenia, które miało miejsce około 100-150 metrów od remizy.” to nie prawda gdy by mogli to przyjechali by na miejsce zdarzenia wozem bojowym.

Maryjusz
6 lat temu

Fiatowi Coupe wyszło na dobre – wygląda jak Lamborghini Murcielago 🙂

29
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x