Spektakularne zatrzymanie Romów przez policję

Sobotnie zatrzymanie Citroena C4 Picasso przez ostrowskich policjantów wywołało spore zainteresowanie wśród mieszkańców. Akcja miała miejsce przy galerii handlowej na trasie Ostrów-Wlkp – Kalisz. Pasażerowie Citroena posiadający podwójne obywatelstwo – polsko-romskie – byli podejrzewanie o posiadanie broni oraz podróżowanie pod wpływem alkoholu.

+

Policjanci z drogówki zauważyli podejrzany samochód, który jechał drogą krajową nr 25. Przed skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną przy galerii udało się zatrzymać osobówkę. W środku podróżowały kobiety oraz mężczyźni – Romowie z polskim obywatelstwem. Z uwagi na podejrzenie posiadania broni, do miejsca zatrzymania dojechały kolejne 3 radiowozy. Dopiero wtedy postanowiono poszukać osoby podróżujące Citroenem.

Okazało się, że po pierwsze kobieta kierująca autem nie miała prawa jazdy tak jak i pozostali pasażerowie. Broń, o której wspomniano w zgłoszeniu, była… zabawką na kulki. Mężczyzna nosił ją pod marynarką przy pasku.

Wszystkie osoby podróżujące Citroenem odjechały taksówką.

Jednocześnie informujemy, że ostrowska policja ustaliła osobę, która kierowała BMW.  (PISALIŚMY TUTAJ O TYM ZDARZENIU) 23 maja br. osobówka wypadła z drogi na ul. Wybickiego i roztrzaskała się po uderzeniu w ogrodzenie. Osoby podróżujące tym autem oddaliły się. Według ostrowskiej policji, BMW kierowała 22-letnia mieszkanka Pleszewa. Na miejscu było wielu obywateli społeczności romskiej.

[jwplayer player=”1″ mediaid=”79412″]

 

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pożar szklarni
Subskrybuj
Powiadom o

36 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ole
8 lat temu

Widzę,że w Ostrowie macie problem z brudasami

ona
8 lat temu

SPEKTAKULARNE zatrzymanie.

ted
8 lat temu

Na brodwey w ogóle się nie pokazywali i nie pokazują do dziś

tolo
8 lat temu

Święte słowa Iwoncia dobrze pamiętam te czasy. Który jesteś rocznik i jaka dzielnica? Pozdrawiam

Polska
8 lat temu

A al’a redaktor chodzi po krzakach i filmu jak jakiś buszmen hab żyłam nim !

36
0
Napisz co o tym sądziszx