Zmiany w SLD po wyborach prezydenckich

Udostępnij
Tweet

Leszek Aleksandrzak z kaliskich struktur SLD podał się do dymisji. Jest to pokłosie słabego wyniku, który osiągnęła Magdalena Ogórek w wyborach prezydenckich. Uzyskała wówczas 2,4% spośród osób biorących udział w głosowaniu.

+

Złożenie dymisji z funkcji wiceprzewodniczącego partii i szefa wielkopolskich struktur nie oznacza całkowitego odejścia z SLD.

Leszek Aleksandrzak: „Chcę powiedzieć wszystkim, którzy liczą, że po takiej decyzji może zaraz znajdę miejsce w innych ugrupowaniach, jestem w SLD, będę w SLD i będę działał dla dobra SLD i dobrego wyniku wyborczego.”

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rywalizacja na Hobby Horse (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Były ZSMP-owiec
9 lat temu

A ja jestem ciekaw czy Leszek Miller wie i zdaje sobie sprawę z tego, że Leszek Michalak zawiesił swoje członkostwo w SLD?

60latek
9 lat temu

Był czas kiedy mogli dojść do władzy młodzi, zostali ludzie ze starej ekipy. To błąd!! Ruchy lewicowe na razie nie mają bytu. Jak wysokość emerytur będzie oscylować w wysokości 600 zł, to wtedy, ale to za naście lat i 60latkowie tego nie doczekają. Na razie wszyscy są zadowoleni bo pracodawca (w większości) wypłaca na rękę z pominięciem składek ZUS. Jak przyjdzie czas emerytury to wtedy socjaliści dojdą do głosu.

Jurny Rychu
9 lat temu

Co sobie Aleksandrzak pochodził z panią Ogórek tego mu nikt nie odbierze.

owziom
9 lat temu

jak tylko zobaczylem Pania Ogorek pierwszy raz w mediach z newsem ze jest to kandydat na prezydenta , powiedzialem slowa ,,ladna buzia to nie wszystko,, i sie sprawdzilo

Postkomunista
odpowiada  owziom
9 lat temu

Jakby była morda Millera, to by był szał i wygrana w pierwszej turze!

Ryzykant
9 lat temu

Myślałem, że jak ktoś się podaje do dymisji, to odchodzi z partii, żeby jej już nie szkodzić, a tu deklaracja dalszego działania dla SLD. Pytanie czy z takim samym skutkiem jak dla kandydatki partii na prezydenta Polski?

Wyborca katolik
9 lat temu

Najbardziej jest mi żal Leszka Michalaka. Kiedyś biedaczyna odcinał się od swojego kolegi gdy ten kupił pole od chłopa, teraz zawiesił swoje członkostwo w SLD ze względu na Millera i Ogórek. Czy to nie czas panie Leszku przejść za Kozanem i innymi do PO? Z czego pan będziesz żył jak nie daj Boże, o pardon nie powinienem tak pisać, SLD (córka nieboszczycy PZPR) przerżnie jesienne wybory do parlamentu, a potem za parę lat samorządowe?

Bronek WSI ps. "Litwin"
9 lat temu

Wynik 2,4% Ogórek w wyborach prezydenckich odzwierciedla poparcie dla całego SLD. Dla nich nie zrobiło by różnicy kogo wystawia.
Sondaż Millward-Brown, SLD 3%
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11214307_10152841660577060_5924055806934518070_n.png?oh=62a9b1d436eb3baee91d4def0fedf89e&oe=55C74598

Grabarz
odpowiada  Bronek WSI ps. "Litwin"
9 lat temu

Właśnie o to chodziło, żeby ludziom się wydawało, że ten kiepski wynik pani Ogórek, to przez nią samą, a nie przez to, że SLD to już tylko trup polityczny. Działacze tej partii myślą, że jak się nieboszczyka pochowa w pięknej i drogiej trumnie, to będzie wyglądał jak żywy.

9
0
Napisz co o tym sądziszx