Będzie kiermasz ogrodniczy

W niedzielę, 10 maja, spółka Targowiska Miejskie zaprasza na Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy, który z roku na rok gromadzi coraz szersze grono wystawców oraz zainteresowanych zakupem sadzonek kwiatów, krzewów i drzew w konkurencyjnych cenach. Początek kiermaszu o godzinie 8.00 na targowisku przy ul. Witosa w Ostrowie Wielkopolskim.

+

Kolejny Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy na targowisku miejskim przy ul. Witosa w Ostrowie Wielkopolskim jest przedsięwzięciem, które z roku na rok gromadzi coraz szersze grono wystawców z branży ogrodniczej, rolnej i szkółkarskiej.

Tegoroczna edycja odbędzie się w niedzielę, 10 maja na targowisku miejskim przy ul. Witosa, a zaangażowani w wydarzenie producenci i handlowcy zaoferują klientom bogaty wybór sadzonek, kwiatów, cebul, krzewów, drzew, warzyw oraz mebli ogrodowych i innych akcesoriów ogrodniczych.

Kiermasz ogrodniczy organizujemy już po raz kolejny, a z roku na rok zauważalny jest tak wzrost liczby handlowców, jak i zainteresowanych zakupami mieszkańców miasta. Zachęcam do odwiedzenia targowiska przy ulicy Witosa, ponieważ wybór produktów będzie bardzo bogaty – mówi Piotr Maraszek, prezes Targowisk Miejskich. – Wystawcy zapewniają produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem kiermaszu, serdecznie zapraszamy od godziny 8 na targowisko przy ul. Witosa w Ostrowie Wielkopolskim.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ukradł rower. Rozpoznajesz go?
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
marta
7 lat temu

ci z busa bialego co mają krzewy ania i jurek kalisz , to oszusci, nie maja szkolki

i jak
8 lat temu

no wyjatkowo przetrzymany nie

i jak
8 lat temu

po mamie nie

Pierr Dzący
odpowiada  i jak
8 lat temu

Czyli na słodko?;)

i jak
8 lat temu

Skopciłem sie nie

Pierr Dzący
odpowiada  i jak
8 lat temu

Jaki bukiet?

lolaaaa
8 lat temu

mogę sie założyć że będzie 2 razy drożej niż normalnie

kolaż
odpowiada  lolaaaa
8 lat temu

A co Ty myslałaś… jest okazja, jest zarobek!

ania
odpowiada  lolaaaa
8 lat temu

Poszłam na targ po kwiatki (na targu najtaniej podobno jest) zapłaciłam po 2.00 za sztukę.W niedziele byłam pod cmentarzem na bema i chciałam dokupic jeszcze pare sztuk tych samych ,a tam cena 1.50 🙂

a
8 lat temu

Puknij się w ten zakuty łeb

apf
8 lat temu

I to wszystko w majestacie prawa, bez paragonu i drukarki fiskalnej. Czy to dobrze promowac takie dzialania? Dlaczego na takiej imprezie nie ma kontroli z US?

kolaż
odpowiada  apf
8 lat temu

Bo US w niedziele jest nieczynne. Teraz wiesz dlaczego do kościółka chodzisz niedziele.

12
0
Napisz co o tym sądziszx