OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ktoś podpalił dom przy Strzeleckiej

W poniedziałek po godz. 22:30 doszło do pożaru domu. Mężczyzna przejeżdżając ulicą Strzelecką dostrzegł ze swojego samochodu kłęby dymu. Zawrócił i wezwał pomoc. W międzyczasie zaczął dobijać się do domu, w którym spała nieświadoma zagrożenia kobieta – właścicielka domu.

+

Na miejsce zadysponowano w sumie pięć jednostek straży pożarnej. Dym sugerował, że ogniem objęte było niezamieszkane poddasze. Po chwili okazało się, że źródło pożaru jest na zewnątrz budynku. Były to składowane pieńki do kominka, które prawdopodobnie ktoś podpalił. Stamtąd ogień po ścianie przeszedł na poddasze.

Dom wykonany był w systemie szkieletowym (ściany były z drewna).

Zdjęcie naszej internautki – Patrycji Drobnikowskiej:

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
.
5 lat temu

w którym miejscu na strzeleckiej ten dom był?

współczuję
5 lat temu

Bardzo współczuję… piękny domek był 🙁

hahaha
odpowiada  wiesia
5 lat temu

Ze mną :)))

Denver
odpowiada  trzymaj się debilu
5 lat temu

Tylko gdzie ja niby napisałem, że mam na myśli OSP?

czujny
5 lat temu

Zazdrość przechodzi w nienawiść i taki człowiek nie cofnie się przed niczym , on nie myśli że go odnajdą i spotka go kara za to co zrobił. Napewno rodzina podpalonego domu podejrzewa kto był dla nich wrogo nastawiony choć mógł udawać życzliwego ale to tylko pozory. Broń nas Boże przed takimi szatanami którzy tylko myślą jak zniszczyć z nienawiści drugą osobę, w nich siedzi fałszywa dobroc. Oby jak najszybciej go odnależli i osądzili. Będzie to może przestroga dla innych takich szarlatanów, choć w to tak zupełnie nie wierzę, bo jak ktos sobie zaplanuje zniszczenie drugiej osoby to robi to do skutku.

Mężczyzna
odpowiada  mua
5 lat temu

Co ty tu imputujesz. Czy ktoś się cieszy z tego nieszczęścia? Ja mam nadzieję, że dom był ubezpieczony w porządnej firmie z którą pogorzelcy nie będą musieć walczyć o godne zadośćuczynienie, a policja złapie podpalacza. Tego z całego serca poszkodowanym życzę. A że jakaś Jola pisze to co pisze to nie znaczy, że ma złe intencje. To przecież tylko kobieta.

mua
5 lat temu

żal mi Was ludzie,nikomu nie życzę takiego nieszczęścia jakie spotkało tych ludzi,cieszyli się swoim wymarzonym domkiem,a tu jakiś skur…. takie świństwo odwalił, mam nadzieję,że go dorwią i spala na stosie!!!

Uczeń gimnazjum
odpowiada  Denver
5 lat temu

Denver! nie trzymcie mnie, tylko trzymajcie mnie niedouku jeden.

encode
odpowiada  Jola
5 lat temu

A co ma piernik do wiatraka. Tu chodzi o pożar, i kobietę która spała w tym czasie w budynku.
Pogratulować empatii.

Mariusz
odpowiada  trzymaj się debilu
5 lat temu

Widać , że Osp jest Ci obce gdyż niektóre jednostki na cel takich ludzi jak ty zrzekły się zarobków , bo byli obarczani podpaleniami itp … teraz gdy jest akcja ludzi do pomocy nie brakuje a pomagają całkowicie za darmo i powinno ich się za to docenić .

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x