OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Audi z ostrowianką dachowało k. Antonina

Audi z ostrowianką dachowało k. Antonina

Audi jadące drogą krajową nr 25 (odcinek Antonin-Oleśnica) dachowało. Samochodem kierowała 25-letnia mieszkanka Ostrowa Wlkp. Pomiędzy rondem „ostrzeszowskim”, a Antoninem zjechała zbytnio na pobocze, po czym jej samochód wpadł do rowu gdzie dachował. Zarówno ostrowiance jak i jej pasażerowi nic groźnego się nie stało. Profilaktycznie zostali przewiezieni do ostrowskiego szpitala na badania diagnostyczne mające całkowicie wykluczyć obrażenia wewnętrzne.

+

Kierująca była trzeźwa. Straż pożarna prowadziła ruch wahadłowy w miejscu zdarzenia.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  RYK SILNIKÓW POD LUPĄ POLICJI! Niektórzy się zdziwili.
15 komentarzy
DŻON
11 lat temu

Często jeżdżę tą trasą i przydałyby się na jezdni linie wyznaczające pobocze. Kiedy jedzie się po zmroku i światła samochodów jadących z naprzeciwka oślepiają to zobaczyć w którym miejscu kończy się asfalt, a zaczyna pobocze.

15
0
Napisz co o tym sądziszx
×