Tragiczny wypadek w Chojniku

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy miał miejsce dzisiaj około godz. 6:30 na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Chojnik. W zderzeniu dwóch samochodów na miejscu zginął 56-letni mieszkaniec Tych. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny tego wypadku.

+

Dzisiaj około godz. 6:30 nad ranem na terenie gminy Sośnie, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, na łuku drogi w miejscowości Chojnik, kierowca osobowego Volkswagena Passata z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z ciężarową Scanią. Niestety, pomimo reanimacji, na skutek odniesionych obrażeń 56-letni kierowca Passata zmarł na miejscu.

Około trzech godzin krajowa „25″ była zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i przyczyn tego tragicznego wypadku.

Zdjęcia dzięki uprzejmości jednostki OSP z Granowca.

 

POLECANE NEWSY
13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ala
7 lat temu

łatwo oceniać człowieka który nie żyje.takie komentarze są nie na miejscu.

wjw
7 lat temu

Pewnie jak większość kierowców o zasadzie pierwszeństwa z prawej strony to nieboszczyk nie słyszał…

Tomek
7 lat temu

Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego, oraz słowa otuchy dla kierowcy tira , trzymaj się kolego taki niewdzięczny zawód kierowcy , gdzie zbyt czeto spotykamy śmierć na drodze.

do poprawka
7 lat temu

Obie formy są poprawne.

mm
7 lat temu

do poprawka , doucz się , poprawnie jest TYCH

poprawka
7 lat temu

Tychów, nie Tych 🙂

bartek
odpowiada  poprawka
7 lat temu

Może być tych Tychów.

Laus
7 lat temu

To mogła być wina kierującego Passatem. W swoim czasie jeździłem tamtędy dwa razy dziennie przez okres trzech lat. Widziałem nie raz, jak kierowcy jadący od strony Oleśnicy bez hamowania! skręcali właśnie na Sośnie. A powinni się zatrzymać i przepuścić jadących od strony Ostrowa.

sara
7 lat temu

koles zasnął

sara
7 lat temu

Passat wygląda jak po stłuczce, czemu koleś zmarł? Może to zawał lub zmęczenie.

koza
7 lat temu

ten Holerny zakręt i dom mieszkalny,,,,,

kuku
odpowiada  koza
7 lat temu

ten zakręt to jakieś nieporozumienie… ilekroć tam jadę zwalniam do 30km/h z nadzieją że nikt nie będzie ścinał zakrętu…

heh
odpowiada  kuku
7 lat temu

zakręt nienaganny tylko kierowcy ch***wi. nie mają pojęcia o torze jazdy w zakręcie, a przecieżnawet dziecko jak sobie kredkami narysuje linie samochodu który za wcześnie zaczyna skręcać(tor jazdy) zobaczy że tak linia wyjdzie mu na przeciwległy pas ruchu. a jak zrobi ładny rysuneczek który w ośrodkach doskonalenia techniki jazdy instruktorzy i wykładowcy nazywają przesuniętym apeksem to zobaczy że jednak prowadząc linię inaczej da się na nie swój pas ruchu nie wylecieć. to troche tak jak kupić sobie zamiast miniwieży koncertowy sprzęt grający artystów z koncertów. setki pokręteł regulacyjnych tylko że większość z nas(w tym ja) nawet nie wie do czego służą i co można nimi robić. tak samo większa część kierowców nie ma pojęcia o posługiwaniu się samochodem, dlatego jeszcze raz zachęcam do zapisania się na kurs doskonalenia techniki jazdy. o ile nie jest nam potrzebna umięjętność obsługi skomplikowanego sprzętu grającego bo możemy kupić sobie miniwieżę, o tylko jeśli jednak posługujemy się tak skomplikowanym sprzętem jakim jest samochód, wypada ze względów bezpieczeństwa umieć robić to dobrze.

13
0
Napisz co o tym sądziszx