Znowu dwa potrącenia

Do potrącenia dwóch pieszych doszło wczoraj na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Ledóchowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. W obu przypadkach kierowcy byli trzeźwi, a piesi na szczęście nie doznali groźnych obrażeń. Policjanci zatrzymali kierowcom uprawnienia do kierowania.
+

Skrzyżowanie ul. Piłsudskiego i Ledóchowskiego w Ostrowie Wielkopolskim, okazało się wczoraj feralne. W przeciągu krótkiego czasu doszło tam do dwóch zdarzeń drogowych, w których ucierpieli piesi. Najpierw 20-letnia kobieta, kierując oplem astra, wjechała na przejście dla pieszych, gdzie potrąciła przechodzącego 15-latka. Chłopakowi udzielono pomocy ambulatoryjnej. Skończyło się tylko na ogólnych potłuczeniach.

Niedługo potem na tym samym skrzyżowaniu doszło do podobnego zdarzenia. Tym razem 41-letni kierowca dostawczego mercedesa, potrącił na przejściu dla pieszych 58-letnią kobietę. W tym przypadku piesza z urazem barku i przedramienia trafiła na oddział chirurgii ostrowskiego szpitala.

W obu przypadkach kierowcy byli trzeźwi, a piesi przechodzili przez przejście podczas zielonego światła. Spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym było powodem, dla którego policjanci zatrzymali kierowcom prawa jazdy.

Pośpiech, wzmożone natężenie ruchu i obecne warunki atmosferyczne nie są sprzymierzeńcem kierowców. Dlatego kolejny raz apelujemy o zachowanie bezpieczeństwa i rozwagi na drodze.

POLECANE NEWSY
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
seweryn
7 lat temu

gościu,który piszesz z neta sms…aleś hojrak…hahaha.widać,że pajac z Ciebie.Po świętach znów idę na komendę dalej wyjaśniać swoją sprawę więc zgłoszę Twoje śmieszne sms-y.Zobaczymy wtedy jaki odważny będziesz.Po drugie,myślisz,że ja się denerwuje?Błąd pajacu

heh
odpowiada  seweryn
7 lat temu

mnie nazywasz niepełnosprawnym umysłowo tutaj kogoś nazywasz pajacem, dziwny jesteś sewerynie, naprawdę dziwny. a swoją drogą to jesteś naiwny jak myślisz że ktoś do ciebie zadzwoni bo pewnie ma ciebie i innych pieszych uważających sięza lepszych od innych w du*** tak samo jak ja. nazywać kogoś w taki sposób jak ty to robisz to możesz swojego ojca za to że nie nauczył cie dobrych manier, pozwól że napisze to tutaj zamiast zadzwonić i powiedzieć osobiście jak tego kultura wymaga bo ja po prostu z glupimi ludźmi nie rozmawiam ale skomentować moge

seweryn
7 lat temu

heh…widać,że jesteś niepełnosprawny umysłowo.b/o w Twoją stronę

heh
7 lat temu

selekcja naturalna, słabe ogniwa są eliminowane

4
0
Napisz co o tym sądziszx