OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Rozpoczęto okres osiedlowych Wigilii

Grudzień to czas kiedy przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Członkowie Rad Osiedli jednoczą się w tym okresie i  wspólnie spędzają czas przy wigilijnym stole. Nie inaczej było na spotkaniu opłatkowym Rady Osiedla Parcele Zacharzewskie, któremu przewodniczy Alojzy Motylewski. W uroczystości uczestniczyła również prezydent elekt Beata Klimek.

+

45 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ktoś
5 lat temu

Zaczynam się bać tej prezydentury. Słyszę już to i owo nt nominacji dziwnych, szemranych ludzi . Pani Beata może zrobić wiele dobrego, ale wg mnie będzie tak jak zwykle. Dziwni ludzie na ciepłych posadkach, a zwykły mieszkaniec jak zwykle w szarej d..pie ! Żebyśmy nawet nie za pół roku, ale za miesiąc nie zaczęli wołać : Urbaniak WRÓĆ !

odolik
odpowiada  Ktoś
5 lat temu

I wtedy Urbaniak wróci jak to miało miejsce w Odolanowie….

abc
5 lat temu

liczę na to, że ostrow24 jako jedyne obiektywne źródło informacji będzie z taką samą pilnością przypatrywał się poczynaniom obecnej pani prezydent co byłemu prezydentowi i z taką samą gorliwością wytykał jej wszystkie błędy jak byłemu prezydentowi, no chyba że jednak ostrow24 nie jest obiektywne…

Mazur
odpowiada  abc
5 lat temu

Założę się o torebkę cukierków (dowolnych), że żadnego obiektywizmu nie będzie.

reality
5 lat temu

tak patrze i patrze …i stwierdzam,ze ta Klimek to STARO wygląda w realiach a młodo na plakatach….CUDA CUDA !! a tak powaznie : ten wybor niczego nie zmieni poza zmiana kasujaego na wlasne konto 12-13 tys/mc 🙂 Naiwni,ktorzy sadza inaczej 🙂

dk
odpowiada  reality
5 lat temu

To fakt… Nie poznaję kobity 🙂

ok
5 lat temu

Mogliśmy jeszcze starszych wybrać do rządzenia naszym miastem. No to będziemy mieć ekipę

Marian
5 lat temu

A dlaczego opłtkiem nie dzielł sie z panią Prezyent radny Lech Topolan.

abc
5 lat temu

a co on takiego zrobił dla osiedla? Jak na ul. Dembińskego nadal nie ma ulicy!!!

ok
5 lat temu

Już Widzę jak pani Klimek chodził pod rękę z Świątkiem i Jędrzejakiem to cztery lata zmarnowane dla Naszego miasta. Przecież to sama komuna. Patrzmy jej na ręce informujmy społeczeństwo kogo powołuje na stanowiska,. Jak będzie źle to robimy wniosek o odwołanie ze stanowiska, Gdyby Ludzie wiedzieli z kim ona trzyma to wynik byłby inny.

Mazur
odpowiada  ok
5 lat temu

Z kim trzyma to nie była żadna tajemnica, widocznie nie chcieli widzieć/wiedzieć…

rr
5 lat temu

hehe narazie tylko ja na imprezach widac , i pewnie tak zostanie…

45
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x