Tam uzyskasz informacje o środkach unijnych

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Biuro Pani Poseł do Parlamentu Europejskiego Krystyny Łybackiej oraz Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, funkcjonujący przy Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim zapraszają wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych.

+

Spotkania konsultacyjne będę się odbywały co 2 tygodnie w każdy czwartek o godz. 13:00 w biurze Pani Poseł Krystyny Łybackiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 4.12.2014 roku między godziną 13:00 a 14:30

W czasie konsultacji każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje związane z aktualnymi naborami wniosków oraz pozyskiwaniem środków unijnych na rozpoczęcie bądź rozwój działalności gospodarczej.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

OSTRÓW WIELKOPOLSKI
ul. Sienkiewicza 1a
63-400 Ostrów Wielkopolski

POLECANE NEWSY

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wolnorynkowiec
7 lat temu

Cóż… Z tymi dotacjami nie jest do końca tak jak mówią. Muszę tam iść i niestety porobić trochę zamieszania. Ludzie po tych informacjach nie będą w stanie myśleć samodzielnie.

mateusz
7 lat temu

chciałbym otworzyć własną działalność gospodarczą, jest jakieś wsparcie finansowe do 40 tyś tak jak było kiedyś? Mam 23 lata?

kefir
odpowiada  mateusz
7 lat temu

Teraz to najlepiej zbuduj przedszkole, nawet z kredytu. Będzie darmowe, więc chętnych będziesz miał mnóstwo. Nawet na 200-300 dzieci zrób. Od rodziców nie będziesz kasować, bo za darmo, więc rachunki wysyłaj do pani prezydent. Instytucja poważna, więc płatnik pewny.
Tylko nie wiem, czy to już mają być te darmowe przedszkola, czy dopiero za rok, czy kiedy tam dokładnie. Ale podobno maja być, więc warto się dowiedzieć.

leonidas
odpowiada  kefir
7 lat temu

Te przedszkola p. Klimek to pikuś, jak jesteś z PO to masz oglądaj to : https://www.youtube.com/watch?v=Jf9RclDX36c

4
0
Napisz co o tym sądziszx