Po trupach do celu? – felieton

Myślałem, że wybory samorządowe wolne są od ciosów poniżej pasa. Chociaż jak mnie pamięć nie myli, to już 8 lat temu pojawiały się plotki, że pewien kandydat bije swoją żonę oraz zostawił ją z niepełnosprawnym dzieckiem. Później zaszczuto innego poczciwego włodarza plotką, że sypia z zastępczynią. Jakoś nie dziwi, że w obecnej kampanii pojawiają się również takie elementy w myśl powiedzenia: tonący brzytwy się chwyta.

+

Wyobraź sobie sytuację, że spacerując rynkiem napotykasz leżącą ulotkę. Jest na niej napisane, że zoofilia jest rzeczą normalną w rozwijającym się kraju i zurbanizowanym mieście. Że pedofile powinni mieć swój klub – przyjaciele małych dzieci. Następnie doczytałeś, że ktoś powinien zostać prezydentem, bo jest sprawdzony. Na ulotce nie było informacji, żeby była wydana przez komitet, z którego startuje kandydat na prezydenta. Tym samym pozostaje pytanie czy można go łączyć z pedofilią i zoofilią? No raczej nie – pomyślisz. No właśnie.

Jak zatem wytłumaczyć łzy, które ronił w debacie radiowej prezydent oburzając się na rzekome nieczyste zagrania swojej przeciwniczki, która również nie ma nic wspólnego z jakąś ulotką. Wspomniana broszura miała „dotknąć” tematu teściowej prezydenta, która jak się okazało, nie żyje od 7 lat. Dlaczego kandydat w wyborach prezydenckich nie pytany przez nikogo, w części debaty poświęconej autoprezentacji przez dwie minuty łkał jaki to on jest pokrzywdzony i czuje się ofiarą czarnej kampanii swojej przeciwniczki.

Mówi się, że najlepszą obroną jest atak. Przy czym ten atak jest wyjątkowo nieczysty i niegodny „sprawdzonego” kandydata. Niektórzy powiedzą, że zachował się jak cmentarna hiena, odgrzebując bliską sobie osobę i wykorzystał to w brudnej kampanii wyborczej.

Ulotka ta jest towarem deficytowym. Po debacie w radiu przez kilka dni próbowaliśmy ją odnaleźć. W końcu ktoś mi ją podsunął, dzięki czemu możemy pokazać ją światu. Spodziewałem się najgorszego. A co ujrzałem? Niech każdy z Was przekona się samemu jak z igły można zrobić widły – przykładem jest stanowisko grupki absolwentów III LO, którzy wyrazili oburzenie. Czekamy teraz na oburzenie na rzekome promowanie pedofilii i zoofilii przez kandydata promowanego w jak na razie fikcyjnej ulotce.

UWAGA  – OSTROW24.TV nie UTOŻSAMIA SIĘ Z TREŚCIAMI ZAWARTYMI W TEJ ULOTCE, ANI TEŻ NIE TWIERDZIMY, ŻE ZAWIERA ONA PRAWDZIWE TEZY

 

Do czego może posunąć się polityk, żeby ochronić kolesiowskie układy i partyjne biznesy? Czyżby pójście po trupach do celu było odpowiednikiem zasad, które ten kandydat reprezentuje?

Na koniec cytat naszego kolegi:

Jak chcesz pokonać kobietę w debacie, rozpłacz się jako pierwszy…

POLECANE NEWSY

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Poulina
7 lat temu

Teściowa to nie rodzina.

MP-do Pauliny
odpowiada  Poulina
7 lat temu

Teściowa to rodzina ,ale nie krewna.

dym
7 lat temu

Może Klimek zmieni w szkołach strukturę władzy i kolesiostwa, nepotyzmu, indolencji zarządzania poprzez uzmyslowienie staroście, że WŁADZA TO MY – RAZEM .

MP-bezstronnie do(dym)
odpowiada  dym
7 lat temu

Bardzo bym chciała ,,normalności w szkołach,powrotu cudownych nauczycieli ,którzy wycofali się z nauczania ,bo nie mogli,, rozwinąć skrzydeł,,,niezależnych od nikogo ludzi , którzy mają pomysły ,jak naukę uczynić ciekawą, którzy nie boją się mówić co myślą!!!.Chciałabym ,żeby nagrody dla nauczycieli zostały przyznawane ,nie przez dyrektorów szkół , ale przez rodziców (oceniając wyniki ich pracy,kreatywność itp.Uwolnijcie nauczycieli od ,,głupkowatych programów,,od nakazu ,,klepania wkoło tego samego………..Czasy się zmieniły, a ,,,DOBRY NAUCZYCIEL NIE STOI JUŻ ZA KATEDRĄ, BY STAMTĄD POD WYSOKIM CIŚNIENIEM WTŁACZAĆ WIEDZĘ DO BIERNYCH POJEMNIKÓW .TO RACZEJ STARSZY STUDENT OCHOCZO POMAGAJĄCY MŁODSZYM KOLEGOM. William Osler.

LUSIA
7 lat temu

DO JANKA-Tak tak,oczywiście,jeszcze mnie nie pogięło.

Janek
7 lat temu

NIECH PRZEKONA TO NIE NIE JEDNEGO NIEDOWIARKA ŻE NAJLEPSZY JEST GŁOS ODDANY NA JARKA !!!! PAMIENTAJCIE !!! I NIE ZAPOMINAJCIE !!!!

D.
7 lat temu

Wiecie co jest najlepsze? Dzisiaj w jednej z jadalni na terenie Delphi można było znaleźć na stołach gazetkę „Cztery lata dobrych inwestycji w Ostrowie Wielkopolskim”, ulotkę PiSu z hasłem „zgoda buduje” i…. rabacik do -20% do CCC.. Próba przekupienia wyborców czy chęć wzbudzenie pozytywnych wspomnień po przeczytaniu czego to dokonał nasz „sprawdzony” prezydent? Niech się skończą już te wybory bo Urbaniak tylko się ośmiesza a nie zachowuje się poważnie jak przystało na prezydenta, który jest podobno najlepszym wyborem.
Ulotka to pewnie też dzieło jego świty. Brudne zagrania to w jego stylu

HARIBO
7 lat temu

PSYCHIATRA MA SCHIZOFRENIĘ!!!

Kefir
7 lat temu

To jest ta czysta kampania Pani Klimek. „Nie moja ręka”

Kefir
7 lat temu

Takie „społeczne” ulotki pojawiały się też cztery lata temu w kampanii Jędrzejczaka. Schemat ten sam. Ciepłe słowa o Jędrzejaku i pomyje na kontrkandydata. I oczywiście były nie sygnowane. I oczywiście Jędrzejak był mocno zdziwiony, że coś takiego się pojawiło. Nie będę dodawał, że ulotek nigdy nie widział na oczy… Dajcie spokój. Uwłaczacie swojej inteligencji, a kreujecie się na przenikliwych

Sebek
7 lat temu

A Ja życzę wszystkim młodym i odważnym żeby wyjechali z Ostrowa bo tutaj przyszłości nie ma i nie będzie…..a głosuję na Panią Beatę Klimek bo chcę COŚ innego a dla mnie COŚ to więcej niż prezydent Urbaniak który obstawił swoją rodzinę w Ostrowskich Spółkach….a dzieci ostrowskich rodzin mogą walić nogami i rękoma i tak się nie dostaną bo nie mają układów i znajomości i to jest dla mnie chore że dzieci mieszkańców kończąc studia i tak będą bezrobotnymi w Ostrowie bo nie mają szans……

Kefir
7 lat temu

Pani Klimek to biedny żuczek, który nigdy nie widział promującej ją ulotki, a wylewającej pomyje na kontrkandydata. Ciekawe gdzie mieszka Redaktor. Ulotkę dostali wszyscy Ostrowiacy do skrzynek pocztowych. A Pan Redaktor nie?

gość
odpowiada  Kefir
7 lat temu

okolica parku 3maja nie dostala ulotki !!!

MP
odpowiada  Kefir
7 lat temu

Okolice dawnego <> Zacharzewa nie dostały ulotki.

24
0
Napisz co o tym sądziszx