Jest szansa na posła z Ostrowa

Czy Ostrów Wlkp. doczeka się kolejnego posła w Sejmie? Wiele na to wskazuje. W wyborach samorządowych wystartował Łukasz Borowiak, który walczy o urząd prezydenta Leszna. Obecnie Borowiak jest posłem z list PO. Przypomnijmy, że trzy lata temu, Przemysław Krysztofiak był kolejnym na liście kandydatem z naszego terenu, który próbował wejść do Sejmu. Wówczas zabrakło głosów, ale cel Przemysława Krysztofiaka może się ziścić.

+

Łukasz Borowiak startując w I turze wyborów na prezydenta Leszna uzyskał 48% głosów. A zatem ma duże szansę zostać nim w drugiej turze. Tym samym Przemysław Krysztofiak, obecny radny z list PO oraz pracownik starostwa powiatowego, może otrzymać dar od losu w postaci przepustki do sejmowej ławy. Czy zdecyduje się na ten krok? Sam zainteresowany jeszcze rozważa sprawę. Z jednej strony jest to dla niego marzenie sprzed lat, z drugiej strony może być potrzebny tu na dole.

Przemysław Krysztofiak słynie z bycia bulterierem klubu radnych PO. To on występował na mównicy i serwował kąśliwe uwagi pod adresem przeciwników politycznych. Na ten moment buduje dom z kredytu, a zostanie posłem zapewniłoby spory zastrzyk gotówki.

POLECANE NEWSY

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Oduraczony Durczok
7 lat temu

Krysztofiak to znający się na wszystkim człowiek. Sam na tym portalu widziałem jak tłumaczył kto może być dziennikarzem, a kto nie i nie ważne było, że Radziszewski ma wykształcenie wyższe dziennikarskie, ważne było, że ostrow24.tv to nie Proart.

Magdalena
odpowiada  Oduraczony Durczok
7 lat temu

Uchowaj nas Boże od takich pyszałków.

Olek
7 lat temu

„Raczej do rady wejdzie ktoś następny, z najlepszym wynikiem” – zwracam uwagę, że przy wyborach w okręgach jednomandatowych nie ma następnego na liście – to są nowe wybory w tym okręgu!!!!

Krystian
odpowiada  Olek
7 lat temu

Nie wejdzie następny. Muszą się odbyć dodatkowe wybory w tym okręgu.

Bronisław K.
7 lat temu

z tego co mi wiadomo to właśnie ten Pan przedstawił do głosowania stawkę 13,50 zł za odpady segregowane w naszym mieście; szczęściarz, któremu wpływowi znajomi bardzo ułatwili karierę

MP
7 lat temu

Przykre ,wydział komunikacji to odwieczny bałagan,nikt nie umie sobie poradzić .Partyjne..,kolesiowe ,,posadki doprowadzają ,nasze małe Ojczyzny do ruiny. Tak też wygląda nasz cały kraj………………Buta ,zarozumialstwo,hamstwo ,brak odwagi do przeciwstawienia się złu to cechy które pchaja ludzi na szczyty, ku naszej zgubie,ale przecież my nie jestesmy ubzwłasnowolnieni,chociaż tegoroczne wybory pokazały .że już nic od nas nie zależy…………

Ogrodnik
odpowiada  MP
7 lat temu

Chwasty pną się najwyżej.

spychacz
7 lat temu

nie musi się znać jeśli umiejętnie pospycha wszystko na innych

prywatny przewoznik
7 lat temu

co to za naczelnik jak na niczym sie nie zna

St. szeregowy
odpowiada  prywatny przewoznik
7 lat temu

Gdy służyłem w wojsku byłem radiotelegrafistą. Gdy dołączył do plutonu świeżo upieczony absolwent wyższej cywilnej uczelni, to do nas powiedział: ja się tutaj na niczym nie znam, więc mogę zostać tylko waszym dowódcą.

koza
7 lat temu

to zdjęcie jest stare bo on juz nie jest taki chudy

MIt
7 lat temu

Dobry chłopak należy mu się! 🙂

robi-hood
7 lat temu

To (p)OSŁEM zostaje się PO_to aby wybudować dom ???? Toz to bezczelnośc w ogole cos takiego pisac a coz dopiero to realizowac : to maja byc ludzie SPOLECZNICY – zabiegajacy o szczescie narodu…A skoro za darmo nie chca tego wykonywac , to fora ze dwora – WON ! znajda sie inni ! Dośc juz posłow darmojadow od czasow 1-szego rozbioru !!!

ger
7 lat temu

Raczej do rady wejdzie ktoś następny, z najlepszym wynikiem. Kto w takim razie będzie naczelnikiem w starostwie za Pana Krysztofiaka?

Magdalena
odpowiada  ger
7 lat temu

Retoryczne pytanie.Następny protegowany z niezłą pensyjką.

16
0
Napisz co o tym sądziszx