Kierowca zakleszczony po zderzeniu z traktorem

Udostępnij
Tweet

Straż pożarna musiała wycinać 27-letniego kierowcę z Opla Astry po tym jak zderzył się z traktorem, który przewoził drewno. Do wypadku doszło na trasie Odolanów-Sulmierzyce w piątkową noc. 27-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego w stanie ciężkim trafił do kaliskiego szpitala.

+

Traktorem prowadził 23-letni mężczyzna, mieszkaniec Uciechowa, który posiadając prawo jazdy tylko kat. B, postanowił przejechać do lasu przez drogę. By wykonać ten manewr musiał wjechać na drogę publiczną, którą podążał 50 metrów. Zanim zdążył zjechać do lasu po drugiej stronie drogi, w tył przyczepy od traktora wbił się Opel Astra.

Po zderzeniu się osobówki z przyczepą, lewa strona Opla została przygnieciona i tym samym kierowca został uwięziony we wnętrzu auta. Strażacy, by wydobyć zakleszczonego kierowcę, musieli użyć sprzętu hydralicznego.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Kluby sportowe dostały kolejną kasę z miasta
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ooolllka
8 lat temu

a to prawda ze kierowca samochodu zmarl po przewiezieniu do szpitala?

s...a
8 lat temu

Nie ma co oceniać gdy się nie wie nic na temat lub nie widziało się … Znam sytuacje wypadku i wina wyłącznie jest opla po pierwsze prędkość straszna była bo ślady hamowania były bardzo krótkie , traktor miał dobre oświetlenia widoczność na rodzę była dobra a gdy jedzie się z prędkością to niestety później są takie skutki ta droga jest pechowa a tym bardziej to jest las i ostrożność jest na pierwszym miejscu !!!!!

MG
8 lat temu

A może w tej przyczepie działają światła jak prawie w każde przyczepie rolniczej na wstrząs…. heeheh

marko
8 lat temu

astra 50 nie jechał widzac jak rozpierd… samochów barany i wiesniaki z muzą

piotr
8 lat temu

W nocy w lesie drzewo coś tu smierdzi bo w nocy to sie spi

Karol3414
odpowiada  piotr
8 lat temu

Drewno, a nie drzewo.

Paweł
8 lat temu

Prawda jest taka że ciągnikami rolnicy wyjeżdżają z nieoświetlonymi przyczepami i słabo widoczne!!! myślą że im się czasami uda kilkadziesiąt metrów przejechać z jednego pola na drugie

mcj
odpowiada  Paweł
8 lat temu

Co racja to racja, ale tutaj chyba oświetlenie na przyczepie było ok (widać na fot 3)

MG
odpowiada  mcj
8 lat temu

heheh oświetlenie… czy kolega może wiesz jak wygląda prawidłowe oświetlenie….. Może jakaś się żarówka się paliła,,, ale jak lampa stara, brudna, poklejona, to chyba jest zdecydowanie za mało… I raczej taki ciągnik mógł by mieć tzw koguta, lampę błyskową… Ale jak się po drzewo to była by za dużo osób wiedziało …Współczuje kierowcy astry…

mcj
odpowiada  MG
8 lat temu

Ty najwyraźniej nie do końca wiesz w jakim celu używa się lamp błyskowych i sygnałów świetlnych, zarówno barw żółtych, niebiesko-czerwonych i czerwonych skoro piszesz o ich nadawaniu. Skoro ciągnik nie był pojazdem ani specjalnym, ani uprzywilejowanym, ani nie jechał w warunkach niedostatecznej widoczności to nie rozumiem po kiego ch się udzielasz i zwracasz uwagę swoim brakiem wiedzy w temacie.

10
0
Napisz co o tym sądziszx