OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Śmiertelne potrącenie w Lamkach

Do śmiertelnego potrącenia pieszego doszło w środowy wieczór w Lamkach na drodze krajowej nr 36. Wypadek miał miejsce o godzinie 18:50. Policjanci ustalili, że 61-letni pieszy nagle wtargnął na jezdnię, gdzie został uderzony prawym bokiem przez Forda Focusa, którym kierował 61-letni właściciel jednej z firm budowlanych z Ostrowa Wlkp. Pieszy zginął praktycznie pod swoim domem.

+ {openx:3}

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lol
odpowiada  lilka
7 lat temu

Żenująca jest Ta Twoja wypowiedź….. Widzę że ty powinnaaś pracować w wydziale śledczym (robić dochodzenia) jeśli jesteś taka pewna pisać takie uwagi. % nigdzie nie wykazały ale ty już wiesz jak było, a jeszce co tam sam sobie wyszedł pod samochód. Nie ma to jak wine zegnać na kogos kto odszedł i już nam nie powie jak było….. Lepiej pomyśleć dwa razy co się pisze, niż jedno i pochopne stwierdzenie ….. Jak mi żal takich ludzi :(. Ajesli chodzi o chodniki to się zgodzę z pozostałymi osobami. Gdzie ma sie chodzić …

lilka
7 lat temu

Powiedzmy sobie szczerze, chodnik chodnikiem-powinien byc, ale pieszy gdyby nie mial tych % to pewnie nie podszedl by centralnie pod samochod… Na własne zyczenie-niestety.

Mieszkaniec
7 lat temu

Jak to Orlen niema nic do chodnika obiecali mieszkańcom zrobić i cisza. Jak sie trawa zapaliła na terenie Orlenu to nigdzie artykułu nie było dlaczego ? może ten Orlen nie jest wcale taki bezpieczny ale żucili kase na turniej żużlowy w Osw. i oczy zamydlone mieszkańców Ostrowa. A o chodnik prosiliśmy już wszystkich i cisza do wyborów teraz obiecanki że nam wszyscy zrobią

antyheh
odpowiada  trista
7 lat temu

i kto to mówi

antyheh
odpowiada  heh
7 lat temu

Zawsze się znajdzie palant, ktory chce tylko sprowokować innych – najlepiej na takiego nie reagować wcale, wtedy bardziej to przeżyje jak inne odpowiedzi, których nie zrozumie i tak

Mariola
odpowiada  fvb
7 lat temu

Obyć Ty kiedyś nie wyleciał.

Bartek
7 lat temu

Żal rodziny zawsze bardzo uczynna i pomocna czuję się u nich jak u siebie. A chodników jak zwykle nikt nie zrobi bo po. Żadna władza u nas nie mieszka a ta która liczy na nasze głosy nie pomyśli o tym bo najpierw trzeba swoje prywatne sprawy załatwić . Musi jeszcze kilka osób zginąć aby zrobiono pobocze.

Aneta
odpowiada  Grzegorz
7 lat temu

Samochód-rzecz nabyta. Może i śmierć się upomniała o tego człowieka ale odszkodowanie też trzeba załatwić.

Joanna
7 lat temu

Punkt widzenia w zależności od siedzenia. W tej części Lamek nie mieszka nikt z rządzących dlatego tak ciężko
z inwestycjami. Droga jest naprawdę ruchliwa , dzieci chodzą do szkoły i mieszkańcy chodzą poboczem ,bo nie ma innej możliwości.A to pobocze jak widać nie zawsze jest bezpieczne. Na tym miejscu po drugiej stronie ulicy kilka lat do tyłu też zginął człowiek.A jak by sięgnąć do statystyk na trasie Lamki -Ostrów Wlkp ile już zginęło ludzi……….

mcj
7 lat temu

Ten chodnik mogliby podciągnąć przynajmniej do skrętu na Zalesie (najlepiej do baru na Sobczynie). Jak po jedzie się po ciemku to aż strach, żeby tam jakiegoś pieszego nie trzasnąć.

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x