OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zatrzymani za pobicie na dyskotece

Policjanci z Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim ustalili i zatrzymali sprawców pobicia, do którego doszło dwa tygodnie temu na jednej z dyskotek powiatu ostrowskiego. Zatrzymanym mężczyznom może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

+ {openx:3}

Kluby dyskotekowe są miejscem, gdzie najczęściej młodzi ludzie spędzają wolny czas, bawiąc się ze znajomymi. Niestety, niektóre ich zachowania nie mają nic wspólnego z zabawą. Reakcje bawiących się ludzi bywają często agresywne. Swoje robi tez wypity wcześniej alkohol. Zaczyna się wówczas od utarczki słownej, a kończy niejednokrotnie na rękoczynach.

Do takiej sytuacji doszło dwa tygodnie temu na jednej z dyskotek powiatu ostrowskiego. Pomiędzy 20-latkiem, a dwójką nieznanych mu młodych mężczyzn wywiązała się kłótnia. W końcu mężczyźni swoje racje postanowili udowodnić siłowo. Przewrócili 20-latka na ziemię i uderzając po całym ciele, dokonali jego pobicia. Chłopak doznał licznych stłuczeń głowy i klatki piersiowej.

Sprawą zajęli się policjanci z Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Ustalili rysopisy napastników, przeglądali zapisy monitoringu. Pomimo dużej liczby bawiących się na dyskotece osób, sprawcy nie pozostali anonimowi. Zebrane przez policjantów informacje, pozwoliły im na zatrzymanie dwóch agresorów.

Okazali się nimi 20 i 19- letni mieszkańcy powiatu ostrowskiego. Teraz ich sprawa trafi do sądu. Za pobicie może im grozić do 3 lat więzienia.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x