Radny zapomniał, że jest członkiem partii

Udostępnij
Tweet

Radni Gminy Ostrów w ostatnim czasie obdarowywali się lecytyną, która miała im wspomóc procesy pamięciowe. Jak pokazała ostatnia sesja, niektórzy nadal mają problem z pamięcią, zwłaszcza do tak istotnych kwestii jak przynależność partyjna.

+ {openx:3}

[jwplayer mediaid=”70867″]

Klub radnych „Pamięć” na poprzedniej sesji zadał wójtowi Gminy Ostrów Wlkp. Piotrowi Kuroszczykowi pytanie, który z nich należy do partii PSL. Wójt wówczas odpowiedział, że miał na myśli Stanisława Trawińskiego. Ten jednak temu zaprzeczył. Jednocześnie Stanisław Trawiński dodał, że nigdy do PSL nie należał.

Dokumenty nie pozostawiają jednak wątpliwości. Stanisław Trawiński jest członkiem PSL-u od 1 października 1999 roku. Czyli od ponad 15 lat. Sam zainteresowany zripostował, że od lat nie był informowany o posiedzeniach struktur partii.

Następnie wójt gminy Ostrów Wlkp. Piotr Kuroszczyk, zastanawiał się czy radny Stanisław Trawiński w ten sposób nie złamał prawa, ponieważ radny Trawiński startując do powiatu nie wymienił swojej przynależności partyjnej.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
yyy
9 lat temu

Do an Lecytyne dla Wójta Kuroszczya i Ryfy i sobie też kilka zużyj może poczytasz przekręty Ryfy to zapamitaj co pisali i JĄKALI sie . A takich jak P.Trawinski więcej to KUROSZCZYK takich 20 mil. długów niebyło by.

an
9 lat temu

panie TRAWINSKI jednak trzeba bylo ta lecytyne zekupić 🙂

23
0
Napisz co o tym sądziszx