Woreczki z amfetaminą

Udostępnij
Tweet

Ostatnie dni to kolejne osoby zatrzymane w związku z posiadaniem środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Jednym z zatrzymanych jest nieletni chłopak.

+

Ostrowscy policjanci zatrzymali kolejnych młodych ludzi, którzy jak się okazało podczas kontroli posiadali zabronione środki odurzające.

W miniony piątek policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali 28-letniego chłopaka, który posiadał przy sobie woreczek z amfetaminą. Z kolei w niedzielę policjanci kontrolując 18-latka znaleźli szklaną lufkę z zawartością suszu roślinnego. Po przebadaniu testerem narkotykowym okazało się, że jest to marihuana. Zatrzymany tłumaczył, że jest to dopalacz, nie mniej tester wykazał obecność zakazanych substancji. Środki odurzające posiadała przy sobie również 19-latka, zatrzymana przez policjantów ogniwa prewencji. Dziewczyna posiadała przy sobie 4 woreczki z zawartością amfetaminy. Natomiast zatrzymany wczoraj nieletni posiadał marihuanę.

Posiadając lub zażywając narkotyki narażamy się na odpowiedzialność karną za popełnienie przestępstw opisanych w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grożą kary więzienia. Zażywając narkotyki musimy również być świadomi, iż narażamy nie tylko własne zdrowie ale i życie.

Posiadanie i udzielanie narkotyków jest zabronione w świetle prawa. Wszyscy zatrzymani będą musieli się tłumaczyć przed sądem. Sprawą nieletniego zajmie się sędzia rodzinny.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  W hali arena przeprowadzono chrzest
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
hahaha
9 lat temu

posiadanie maryśki jest nie legalne, a palenie jej NIE!!! :*

pol
9 lat temu

tepic to dziadostwo cpunow itd

Mr.T
odpowiada  pol
9 lat temu

sam jesteś ćpun

3
0
Napisz co o tym sądziszx