Zmiażdżona noga rowerzysty – aktualizacja

Mnóstwo krwi – to skutek wypadku rowerzysty z samochodem ciężarowym z przyczepą, który miał miejsce w poniedziałek w gminie Odolanów. Noga rowerzysty została zmiażdżona. Wkrótce więcej informacji.

+
W Uciechowie doszło do groźnego wypadku drogowego. Rowerzysta wjechał pomiędzy dwie przyczepy ciągnika, w wyniku czego został przejechany i ze zmiażdżoną nogą trafił do ostrowskiego szpitala.

Wypadek drogowy miał miejsce wczoraj około godz. 19:20 na prostym odcinku drogi w Uciechowie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący rowerem, 47-letni mieszkaniec powiatu milickiego, jadąc od strony miejscowości Raczyce, z nieustalonych przyczyn wjechał pomiędzy dwie przyczepy ciągnika rolniczego jadącego z przeciwnego kierunku. Rowerzysta dostał się pod koła przyczepy, która zmiażdżyła mu jedną nogę.

47-latkowi pierwszej pomocy udzieliła mieszkająca w pobliżu kobieta, następnie został on zabrany przez pogotowie do ostrowskiego szpitala. Kierowca ciągnika był trzeźwy, od rowerzysty pobrano krew do badań.

Policja prowadzi czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności i przyczyn tego wypadku.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zmiana burmistrza w Odolanowie
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jarek
9 lat temu

Czy to prawda że rowerzysta zmarł w szpitalu

qwertyuu
9 lat temu

ponoć rowerzysta dzisiaj zmarł.

Mariusz
9 lat temu

Ten idiota co wymyslił te liberalne przepisy dla ludzi na rowerach – to niech sie okopie blisko poznańskiej w Ostrowie i niech debil obserwuje kto, naj i gdzie jeździ >

aaaaa
9 lat temu

Rowerzysta za abstynenta nie uchodził.

18
0
Napisz co o tym sądziszx