Premier Ewa Kopacz w Ostrowie Wlkp.

Udostępnij
Tweet

Premier RP Ewa Kopacz przyjechała w sobotnie przedpołudnie do Ostrowa Wielkopolskiego. W naszym mieście rozpoczęła kampanię „Platforma bliżej ludzi”. Pachniało trochę hipokryzją, ponieważ na spotkaniu w większości były osoby z lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej oraz zaproszeni przez nich znajomi – czyli sami swoi. Pani Ewa Kopacz zwróciła się z apelem do lokalnych struktur by te nawiązywały kontakt ze społecznością – co oznacza, że wcześniej jej nie było – i miała rację.

+

Po ciepłym i przyjaznym wstępie w wykonaniu Ewy Kopacz, zaproszono do zabrania głosu przez zgromadzonych. Oprócz samych swoich był również obecny lokalny dziennikarz Marek Radziszewski. Podziękował pani premier za ten apel i poinformował panią premier o tym jak Przewodniczący Rady Miejskiej odbierał głos mieszkańcom, a prezydent sugerował chorobę psychiczną. Pani premier z uwagą wysłuchała tej opinii, a w tym samym czasie prezydent Ostrowa Wlkp. Jarosław Urbaniak uśmiechał się pod nosem jakby cynicznie.

[jwplayer mediaid=”70579″]

W dalszej części można było odnieść wrażenie, że jest to spotkanie szefa rządu z lokalnymi strukturami, którzy pytali się jak wygrać wybory czy co Platforma Obywatelska ma do zaproponowania wsiom, bo tam działacze ze Skalmierzyc przegrywają. Landrynkowe spotkanie trwało kilkadziesiąt minut i było transmitowane w największych stacjach telewizyjnych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ogłoszono alarm dla ostrowskiej policji. Trwa akcja (aktualizacja 2)
Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
EWA
8 lat temu

Urbaniak zaczyna się promować i przypominać aż mnie zemdliło

Pamietliwy
9 lat temu

Miro….Zbycho….Rycho….i tyle w temacie !.

Nieśmiertelny
9 lat temu

Ugrupowanie obecnej premierzycy wprowadziło obowiązek pracy do 67 roku życia, a co z proponowanym 6 dniowym tygodniem pracy?

Iza
odpowiada  Nieśmiertelny
9 lat temu

Już widzę siebie pracującą do 67 roku życia. Ja nawet do niej nie dojdę 🙂

Syn
odpowiada  Iza
9 lat temu

Mój ojciec zmarł w wieku 64 lat i dla mnie ważniejsza jest dotrzymanie tradycji rodzinnej, a nie nakaz Tuska pracy do 67 roku życia!

jaaa
odpowiada  Iza
9 lat temu

Po to podnoszą wiek bo bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego że coraz więcej ludzi nie jest w stanie dożyć emerytury, regulując tym wydatki Państwa. To Ty masz płacić im a nie oni Tobie ;p Taka polityka. My nie jesteśmy pracodawcami, My jesteśmy pracownikami, non stop tyrać (dosłownie „TYRAĆ) i płacić podatki. Nie mogą pozwolić sobie na to by to oni dali więcej pieniędzy nam niż My im. Jeszcze tylko trochę czekać i z 67 zrobi się 70.

gniot
odpowiada  jaaa
9 lat temu

dokładnie!tylko czy patrząc z prawnego punktu widzenia nie podlega to pod jakiś paragraf? Skoro całe życie wpłacasz „gdzieś” pieniądze a po twojej śmierci one przepadają!Dla mnie to zwykła PIRAMIDA FINANSOWA która zresztą jest ścigana z urzędu!!Zrozumiałbym gdyby pieniądze uzbierane przeze mnie przez całe życie odziedziczył by mój potomek.Ale one po prostu znikają!

zycho
odpowiada  gniot
9 lat temu

Pani, Panie Gniot,
Kto utrzymywał przedszkole,szkołę,szpitak w którym się rodziłeś, z nieba spadło, czy łożyło na to poprzednie pokolenie. Wychodzą braki w podstawowej wiedzy o społeczeńswie, kłaniam się, pracujący 68 -latek

Zenobiusz
9 lat temu

Gołym okiem widać, że spośród uczestników spotkania z panią premier najmądrzejszy jest radny Kornaszewski.

Ola
9 lat temu

Ostrów zszedł na psy. Zamiast kopoaczowej przyprowadźcie do Ostrowa kogoś bardziej na poziomie, a nie kogoś kto nawet po wyznaczonej drodze nie umie chodzić. WSTYD !!! PO jest coraz lepsze w rzucaniu słów na wiatr .. 🙁

Fred
9 lat temu

Niestety trzeba powiedzieć, że większość społeczeństwa to po prostu zwykli naiwni prostacy. Wystarczy drogę wybudować, parę rond, dać kilka miejsc pracy za 1300, podnieść płacę minimalną i ciemna masa to łyka. Ktoś tu piszę o 300 miejscach pracy w Ostrzeszowie i 6 polubień „jest lepiej” 🙂 naprawdę jesteście naiwni. Na starość nie będziecie mieli co do gara włożyć bo emerytura wyniesie 600zł. Gucio do wyborów nie pójdzie i mogą go cmoknąć – dajesz się robić w h…a i jeszcze Ci to pasuję, zastanów się nad sowim życiem. Od lat ludzie narzekają, i cały czas głosują na tych samych ludzi!!! Apeluję o głosowanie i głosowanie na nowych ludzi najlepiej niezrzeszonych w żadnych partiach. Ludzi którzy już coś osiągnęli w swoim życiu, i nie idą do sejmu po pieniądze!!! A po to by służyć obywatelom!

Kolaborant
odpowiada  Fred
9 lat temu

Ferdek, nie pomstuj na Gucia, bo czy on zagłosuje na PO, czy na PiS, to w Ostrowie wsio ryba! Czy wyobrażasz sobie, że prezydentem Polski jest Komorowski, a jego zastępcą Kaczyński? Nie wiesz kto jest zastępcą Urbaniaka w Ostrowie?

wwww
9 lat temu

Co ona jabola wypiła czy maryhe targła sobie az oczy na wyszły jej

slowoludowego wieszcza
odpowiada  wwww
9 lat temu

Oczy sa zwierciadlem duszy,jak dla mnie ona ma gadzie oczy wrecz zmiji.

29
0
Napisz co o tym sądziszx