Kobieta okradła znajomych

Udostępnij
Tweet

Czy istnieje przyjaźń między kobietami? 44-latka wykorzystała zaufanie, którym obdarzyły ją koleżanki. Kobieta pod pretekstem pożyczenia wyłudziła od swoich znajomych biżuterię i ubrania o łącznej wartości ponad 9 tysięcy złotych. Za czyny, których się dopuściła może jej grozić nawet 8 lat więzienia.

+

Schemat działania 44-latki niemal za każdym razem był taki sam. Żaląc się przed swoimi koleżankami na złą sytuacje materialną, prosiła je o pożyczenie biżuterii i ubrań, w związku z udziałem w uroczystości weselnej. Wszystko miało być zwrócone zaraz po weselu. Niestety, zwrotu kosztowności koleżanki już nie mogły się doprosić.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy, którzy zatrzymali 44-letnią kobietę ustalili, że pożyczanych rzeczy nie miała zamiaru zwracać. Biżuterię zastawiała w lombardach, a pieniądze jak wyjaśniała, przeznaczała na spłatę długów.

Część biżuterii, która znajdował się jeszcze w lombardach, policjanci odzyskali. 44-letnia ostrowianka swoim przestępczym działaniem, spowodowała straty na łączną sumę ponad 9 tysięcy złotych. Kobieta usłyszała zarzuty dokonania oszustw, za co może jej grozić nawet 8 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie dojechała po pieczywo (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
gabryśia
9 lat temu

W jednej z ostrwoskich firm w której kradła , nie tylko prywatnie , ale okradała w swoim otoczeniu pracowników z którymi pracowała

1
0
Napisz co o tym sądziszx