OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Salon gier padł ofiarą złodziejki

Salon gier padł ofiarą złodziejki

Salon gier nie tylko daje możliwość wygrania pieniędzy, ale jest również narażony na obecność amatorów cudzej własności. Policjanci zatrzymali 22-letnią kobietę, która skradła pieniądze z salonu gier. Łupem złodziejki padły pieniądze w kwocie 1.800 złotych. Za kradzież grozi jej do 5 lat więzienia.

+

Ostrowscy kryminalni w ubiegłym tygodniu ustalili i zatrzymali złodzieja pieniędzy z salonu gier. Sprawczynią kradzieży okazała się 22- letnia kobieta, która wykorzystując nieuwagę pracownika salonu skradła z zaplecza pieniądze w kwocie 1.800 złotych.

Kobieta przyznała się do kradzieży, jak wyjaśniała policjantom, skradzione pieniądze przeznaczyła na własne potrzeby.

22-latka była już znana ostrowskiej policji, karana była m.in. za kradzieże. Zatrzymana kobieta usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi jej do 5 lat więzienia.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Odeszła mistrzyni szachowa. Miała raptem 38 lat
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×