Dziecko utknęło w toalecie

Udostępnij
Tweet

Warta ćwierć miliona złotych publiczna toaleta w Parku Miejskim okazuje się, że nie jest bezpieczna dla dzieci. Przekonała się o tym rodzina, która w sobotnie przedpołudnie spacerowała po parku. Kilkuletni chłopiec po skorzystaniu z toalety nie potrafił z niej wyjść. Wezwano na miejsce strażaków.

+

Gdy kilkuletni chłopiec skorzystał z toalety, próbował z niej wyjść. Niestety nie był w stanie skorzystać z przycisku otwierającego drzwi. Zrozpaczona mama zadzwoniła po strażaków, którzy natychmiast udali się z odsieczą. Docierając na miejsce, strażacy otrzymali informację, że chłopiec jest już uwolniony. Okazało się, że sam wszedł do środka. Mama chłopca nie dostrzegła napisu informującego o konieczności przebywania osoby dorosłej przy załatwianiu się dziecka. Dlaczego warta 250 tysięcy toaleta nie jest w stanie zapewnić automatycznej obsługi dla kilkuletnich dzieci i naraża je na doznanie urazu? Kto z nas nie bał się jeździć windą czy być zamkniętym w jakimś pomieszczeniu?

Sytuacja była na tyle stresująca, że najbardziej przeżył ją młodszy brat uwięzionego chłopca. Na otarcie łez otrzymał od strażaków pluszowego misia.

[jwplayer mediaid=”70461″]

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tak śmak
9 lat temu

kto puszcza małe dziecko same do obcego wc? ja juz nie mowie o niemożności wyjścia, ale przede wszystkim o higienie… przeciez on jeszcze nie wie ze nie moze dotykać np muszli a i trzeba przypilnowac żeby umył ręce. a za to wezwanie powinna zapłacić karę do straży. nieodpowiedzialna, o!

al
9 lat temu

Od mamusi prosimy tysiączek dobrowolnego datku na straż pożarną to rozum może wróci

krisi
9 lat temu

Jezdzilem po calej europie ale tak skomputeryzowanego kibla nigdy nie widzialem.

jaro26
9 lat temu

Pisze na drzwiach, ze dzieci powinny wchodzić pod opieka dorosłych , więc to wina nieodpowiedzialnej mamy, a nie toalety.

Gość
9 lat temu

A gdzie była mama kiedy tam wchodził?…

heh
9 lat temu

jeżeli dobrze pamiętam poprzedni materiał to toaleta otwiera się samoczynnie po 15-minutach, chociaż nie wiem jak to wygląda i wogóle jak wygląda w środku nie miałem okazji korzystać,. druga sprawa to dzisiejszy świat jest dość zwariowany i rozumiem obswy mamy przed posądzeniem o molestowanie chłopca w toalecie ale jednak dziecko w tym wieku z pubicznej toalety samo korzystać nie powinno, rozumiem jak już ma te 6-7lat i troche ogarnia

Aśka
odpowiada  heh
7 lat temu

Wierz mi moja córka ma 11 lat a i tak tego też nie ogarnia 🙂

paweł
9 lat temu

gówniana sprawa….

musajk
9 lat temu

to cud! że ta toaleta nie została jeszcze zdewastowana, zdemolowana przez dresiarzy/kiboli na dopalaczach

9
0
Napisz co o tym sądziszx